Igre 2020

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 11, 2019.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja vidim, bolji original :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Hahhaa ja sad hocu da kazem bolje mi origigi izgleda :D

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Malo samo pojacali svjetlost boja :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Na 2K i 4K izgleda bolje ovaj remaster, ali da vrijedi sad davati novac opet za istu igru, ne vrijedi...
    Čisti money-grab
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Sta drugo ocekivati od EA smetljara..
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam igao ali ovo kao neki demo. 10h lame kampanja i 5v5 PVP sa dva game moda:



    Ja se ponadao da ce biti nesto kao StarConflict koj ije izasao prije 6-7 godina.

     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Sta rade sa SW licencom.

    "Don’t expect post-launch content for Star Wars: Squadrons; EA doesn’t appear to have long-term plans for Star Wars: Squadrons. The publisher revealed that the budget-priced space shooter will not receive post-launch support standard with most games these days."
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To uopste nije losa vijest.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako nije losa vijest, izbacili igru i odmah je napustili.
     
    Aldiin likes this.
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra nema sadrzaja.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Inace im SW serijal los, ja igram malo SW Jedi: Fallen Order, vise je film nego igra.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Mislim da Squadrons uopce nije los, ali zaista djeluje kao da je razvoj igre skracen, mozda su htjeli i otkazat dalji razvoj i samu igru, ko zna.. Sumnjivo je bilo cim se pojavila cijena, ali u ovakvim situacijama barem bi bila fora da postoji neka mod podrska i otvorenost prema zajednici..
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Gledao sam Angry Joe-a kako stream-a tu SW u VR i sa flight sticks. Izgleda zabavno tako.
     
  14. Neso

    Neso Komšija

    Ja cekam praznik popuste da pokupim Jedi Fallen Order, cini mi se ok naslov.
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

    Animacije u Fallen Order kao u Benny Hill skecevima.
     
  16. Neso

    Neso Komšija

    Pa dobro, to se mazne za cenera, odigram kampanju i vozdra ;)
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Očekujem da je krajem ove ili početkom sljedeće godine dodaju u EA Play vault tako da ja to ne bih kupovao. Dobra je igra, prešao sam je već. Ne fali animacijama ništa posebno, a ne bih rekao ni da je više film nego igra. To jest slučaj za uncharted i the last of us, ovdje ipak ima metroidvanie, bossova, svašta nešto.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. Decerto

    Decerto Komšija


    ps : ako se ko sjeca cod4 dana i onih hrvatskih promod servera,iako je cod4 bio krcat cheatovima,na tim serverima ih nije bilo uopste. Zasto ? Zato sto su i admini igrali i uvijek su bili tu.

    Sorry za double post,umjesto da odem edit kliknem reply >.<
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni novi COD ne sjeda, modern warfare mi je puno bolji. Ne znam navesti tačan razlog, ali jednostavno kad ga igram nikakvog užitka i želje da još igram. Nadam se da će za warzone ostati modern warfare kao baza.