Kosarkaska reprezentacija na EP 2011 u Litvaniji

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Sep 5, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB

    I ja sam raspolozen da odem, sto ne pitas pravu raju?;)

    Inace, danas je reprezentacija dobila Makedoniju rezultatom 55-50, iako su vodili i po 15-20. Slab pocetak, onda druga cetvrtina sa vodstvom, da bih ih u trecoj razbili. Teletovic imao par trica sa 8-9 metara, no na kraju se i povrijedi, valjda nije nista ozbiljno. Izgledamo mnogo bolje nego u kvalifikacijama (iako se i dalje sve svodi na solo akcije), a utakmica protiv Srbije ce ipak reci gdje smo u odnosu na kvalitetnu kosarku.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Nakon utakmice sa Srbijom smo se mogli podsjetiti gdje "stojimo", barem u evropskim razmjerama :D
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Varda u "dogovoru sa strucnim stabom" odlucio da ne igra EP. :s
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Danas u 19h igramo pripremnu utakmicu protiv Njemacke. Prenos na Sport 1 (DSF).
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ima prenos i na Sport Klubu/Sport Klubu + ili Sport Klub Prime-u,stvarno ne znam sinoc je pisalo kada je bila tekma Man Tot da je na Sport Klubu + ali evo sad vidim reklamu da je na Prime-u cc :smt101
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Na web stranici pise da je SportKlub.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Uz novi poraz, ovaj put 26 razlike od Belgije, evo i prigodna slika (credits BoLa):

    [​IMG]
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Inace Belgija, kosarkaska sila :D Sve je to dio Sabitove tatike kako zavarati protivnike u grupi, ne brinite :mrgreen:
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Ako neko sazna gdje bi mogao biti prenos (ako ga uopce ima), nek javi :)
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  11. Esh

    Esh HWB

    U 17 je prenos na BHRT, a evo opet su izvukli ovu "voditeljicu" za ove pripremne utakmice; mislio sam da je svjetsko u fudbalu bilo dovoljno.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja stvarno ne znam ko forsira ovu Ivanu, pa to je katastrofa, kao i onog Bilića.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Stela neka, barem joj je sad tamno crvena kosa i akcent ublazen :)

    Kakvo je ba ovo navijanje tokom himne? :S
     
  14. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Nemojte tako, Ivana je bas simpa :D
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Simpa je za jednu stvar, ne za vodit TV emisiju. Aida Delić je za TVa. :smt003
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Dobri tokom prvog poluvremena, mada tesko da cemo s ovim licnim greskama do kraja izdrzat, da ne spominjem da ako udje u egal, nema sanse da sudije ne poguraju Grke.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne gledam ali vidim na livescore-u da se rezultatski drze, wtf ? :lol:

    Imam "velike" pare na Grcku -13,5...sad je vrijeme za standardni raspad u trecoj cetvrtini :mrgreen:
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Teletovic bi se trebao zagrijati do posljednje cetvrtine s ovim tricama.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jao suta za tri poena...
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Opet nas luzerski mentalitet dolazi do izrazaja. Ja bi materemi pogodio 3 trice od svih ovih pokusaja Teletovica. Sramota.