Kosarkaska reprezentacija na EP 2011 u Litvaniji

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Sep 5, 2010.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Konacno! Da nije Teletovic proradio opet bi ispusili ko protiv Grcke.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Amateri i jedni i drugi, sut za 3 nas je spasio, nece nam to uspijevati svaki put, ali hajde barem pobjeda na EP-u nakon 100 godina :D
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    eto konacno pobjeda bih na euru i to nakon 10-15 godina mislim :)

    još jedna dobra stvar je što je 8 razlike ako bude kakvih trokuta za plasman u sljedeću rundu i slično
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Prva pobjeda u regularnom dijelu takmicenja, dakle bez racunanja utakmica za plasman, od Eurobasketa 93, kad je Kindje bio selektor. Valjalo je i ovo docekat. Prije je trebala jedna pobjeda za famozni drugi krug, sada trebaju dvije ili trije, pa hajde da budemo bezobrazni i da uzmemo Hrvate, ono k'o nekad :)
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Tesko da mozemo Hrvate iako su i oni neuvjerljivi, ali mogli bi Fince i Makedonce ako se malo poslozimo.
    U jednom trenutku je na ekranu stajalo 14-0 za Crnu Goru u 2nd chance poenima sto je katastrofa.

    Inace zasad smo jedini betting underdog na prvenstvu koji je pobijedio, svi favoriti su pobjedjivali.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Naravno, ja sam se malo shalio, za prolaz dalje nam trebaju pobjede protiv Finske i Makedonije, sto mislim da se uz pametnu igru moze ostvariti. Kad je Crna Gora napravila onu seriju 13-0 (ili nesto tako), mislio sam "e, evo ga opet", no preokrenuli smo. Tokom te "krize", Teletovic je bas imao neke nerezonske poteze, no opet kako mu prigovoriti kad je na kraju pogodio cetiri trice u nizu i slomio Crnu Goru?
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe i ja sam isto to pomislio :)

    btw jel 4 prva idu dalje ?

    ako je tako mozda i samo još jedna pobjeda bude dovoljna npr protiv makedonije pod uslovom da ostali rezultati budu manje više očekivani :smt003
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    3 idu dalje.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Hrvati se evo muce sa Makedoncima.
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ako makedonija pobijedi ova grupa ce se pravo zakuhati!
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    2 za makedoniju 55 sec do kraja ... solidni su stvarno...ovog njihovog playa niko ne moze od hrvata drzati
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Katastrofa Hrvatska, ubise me na kladionici.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne udje trica, uzese Makedonci :)
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    83 eura dobitka mi samo oni usrase, u mp3 :(

    Bolji puno u svim elementima i izgube na slobodnim bacanjima, strasno...
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Kod tebe je svaka poruka na ovoj temi vezana za kladionicu.
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    eto zakuhaše lijepo makedonci...
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma ne bi ni pratio bez nje, hebena amaterska kosarka.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Hajde da se zadrzimo na kosarci na ovoj temi, pa kome se svidja gledat ce, kome ne, nek ceka Euroligu ili NBA.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ha ha ha. Hrvatska je smiješna.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Po cemu? Makedonija koju smo mi razbili u pripremama je nastupala bez dva najbolja igraca.