Kosarkaska reprezentacija na EP 2011 u Litvaniji

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Sep 5, 2010.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Koja je ovo stela, guzi nas Belgija 30 razlike koja danas gubi od Gruzije sa 22, Grcka nas guzi 25, svi nas guze 25-30 i onda danas nas Grci "ne mogu" satrati :lol:
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Pa nema sta, odigrali smo korektno u odbrani, nismo gubili loptu u prenosu, a izgubit cemo jer glavni igrac ne moze konstrukciju pogodit.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa kad vec gubimo izgubimo sa 14 :lol:
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo 10 razlike, krenulo guŽenje !
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sranje, imali su 14 i brdo napada i promasenih trica, koji sam ja baksuz :(
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Nek je, kad se kladis protiv nas :p
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    :lol:

    Nije mi jasno kad Slovenija okrenu protiv Bugara...

    I ne dajte Teletovicu da puca vise :)
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Joj ova Vidmar kaže dobro smo pokazali da se možemo nositi i sa najboljim hahahaha
    Pa ovoj Grčkoj fali čitava prva standardna petorka kojom su u prošlosti gazili, tada bi
    popušili minimum 50 razlike, e moja novinarko.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma ko ih jebe, oni i njihov raspadnuta repka, isao sam nekad i uzivo utakmice gledati, sad mi se ne da ni na TV-u gledati.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    U odnosu na pripremne utakmice, mislim da smo igrali korektno. U prvom poluvremenu smo daleko bolje kontrolisali odbrambeni skok i manje grijesili, no najveci problem je bila cinjenica da glavni igrac, Teletovic, nije mogao pogodit tricu. U odnosu na neka prijasnja vremena, pohvalno je da su i igraci, ali i selektor, imali puno povjerenje u Teletovica, pa nije bio vracan na klupu na nakon jednog ili dva shuta, a da li ce on to znati "vratiti" u narednim utakmicama, ostaje da se vidi.

    Grci imaju prevagu ispod kosha, igrali smo s njima pred kvalifikacije jako puno pripremnih utakmica, znamo ih, znaju oni nas, a opet vjerujem da ih mozemo dobiti samo kolektivnom igrom.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sta kazete za danasnju utakmicu ?
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja mislim da cemo izgubiti.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Ako budemo igrali snazno u odbrani i zagradjivali skok, dakle onemogucavali ofanzivni skok za Crnu Goru, vjerujem da mozemo dobiti. Bez kontrole defanzivnog skoka nemamo sta traziti.
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sta smo mi Bogu skrivili pa moramo slusati ovog Belmina, pa taj samo treba da komentarise dvostruki salto i trostruki tulup. :)
    Alergican sam na ovaj glas. Ona Ivana Vidmar je majka mila u poredjenju sa ovim. Gdje je Vlado Majer?!?
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Teletovic poludio hahaha
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Bio sam stavio nas poraz na listic pa sam ga obrisao u zadnji trenutak, ali ne bi me iznenadilo da i ovo prospemo :lol:

    Ali opet ce me sjebati na zbroju koseva, tacno igraju protiv mene :(
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Ponavljam, bez defanzivnog skoka nista.
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Evo deru nas :(
     
  19. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Nevjerovatno! Imali onoliku prednost i sad nas deru.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Samo skok i da Teletovic zadrzi rezon, koliko god je to moguce.