Kosarkaska reprezentacija na EP 2011 u Litvaniji

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Sep 5, 2010.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    i ja isto...minimizirao stream window...maximizirao nba2k11 window...i poigrao prave košarke ...moj centar u My player modu- Himzo Buđma pravo bi se uklopio u bh repku 30g 159kg 226cm...on ne bi mogao da ne da sve od sebe uz onakve navijače!
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo malo utjehe za BIH i Hrvatsku..odraše ovi makedonci i grke... bice do kraja 20 razlike...makedonija ce mozda biti i prva u ovoj skupini....a mccaleb ce se dobro prodati...covjek ne fula bacanja a igra presigurno...pravi play...
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Sto nam je to utjeha? Jos gore po nas, pa Grci svakako idu dalje, sad ce nas i Makedonci preskocit na tabeli.
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Makedonci poderaše Grke, hahaha, ovo je više od košarke, grčki komentator Makedoniju zove cijelu utakmicu FYROM hahahaha

    Eto dade im FYROM po picici :)
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija



    pa to se samo tako kaze :) a i lakse je tugovati zajedno...hehe...

    ništa se ne zna može bih biti i prva u skupini na kraju...ako bih dobije makedonce i croate lako moguce 1. mjesto...ispade ova prelaka grupa zapravo grupa smrti... svako svakog tu dere hehe :)
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Makedonci ‘ošamarili’ Grke! Grčka nacionalna televizija ponovo je ‘izbrisala’ ime Makedonije, ali su makedonski košarkaši ‘počistili parket’ sa njihovim na Evropskom prvenstvu!

    --- kako dobar naslov. :lol:
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ovo je bila namjestaljka par excellence.

    A ko pogleda jos minutu onih nasih govnara treba ga poslati na robiju :mrgreen:
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    zašto bi ovo bila namještaljka kad je BIH odigrala onako kako uobičajeno igra i kako su zapravo igrali godinama a naposljetku i u pripremnom periodu? :smt007
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mislio sam na Grcku
     
  10. Zlatan

    Zlatan Komšija

    aaa tako znači...btw misliš da je to neka neka kladioničarska fora?
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne znam sta izvode ali nema mi sportskog smisla nikako, danas su uplaceni doslovce milioni na pobjedu Grka i jos milioni na pobjedu sa 11 i vise.

    Sve i jedan sajt za predvidjanje rezultata je imao Grke sa dvocifrenom razlikom, i kvalitetom i stanjem u grupi je to bilo sasvim realno za ocekivati.
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ne znam kolko je bilo realno..... grci su zamalo od nas izgubili...makedonci uzeli hrvate..dakle nista previse cudno.... jedino iznenadjenje je sto je bilo +11 za makedonce malo se ko okladio na to vjerujem :)
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jos ubaci u jednacinu -20 Finske protiv Grcke i +28 protiv nas, nasih +8 protiv CG i +5 CG protiv Makedonije i vrtis se u krug :D

    Jednostavno ova danasnja pobjeda Makedonije nije realna i nekima je donijela velike pare.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Hrvatska dobila Crnu Goru i vele na HRT-u da ne bi kalkulirali, da je najbolje da nas dobiju sutra :D
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Hahaha.. I nama bi to najbollje bilo..
     
  16. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ako budemo igrali kao danas ne gine nam 50 razlike.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Ja sam zaista imao velika nadanja da cemo dobiti Finsku i onda s Makedonijom zavrsiti za prolaz u drugi krug pa nakon toliko godina igrati sa ozbiljnim reprezentacijama i jos ne mogu da shvatim kako smo mogli propustiti ovoliku priliku. Ovo je jednako eventualnom propustanje prilike da pobjedimo Bjelorusiju u Zenici sto prakticno garantira baraz.
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ovaj danas rezultat je bio kao do izgubimo 4:0 od Malte u nogometu...u Zenici :mrgreen:

    A nista ne reci za Bjeloruse, i to smo "sposobni" prokockati, pa da nas na kraju i Rumunija prestigne :lol:
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ykewKvy_-oo&feature=related[/youtube]

    :smt005
     
  20. jeretik

    jeretik Komšija

    Skoro sam uzeo Ovako dzigericu, srca bila puna krvi, sto znaci da su neregularno ubijeni i upakovani pilici. Rekoh sebi, nikad vise.
    Neki dan gledam Ovako pile na polici - smedje, sivo, krvavo. WTF.

    Reklama nidje veze, ko i sve kod nas.