Ako nekim cudom dobijemo Hrvatsku, ja sam siguran da se s Makedoncima mozemo nositi bez vecih problema.

Ja ne znam kako cu to da gledam veceras, ne znam sta mi to treba u zivotu, ali eto, iz morbidne radoznalosti moram da vidim kako nam Hrvati bjeze za baksuzna dva-tri koša razlike i provociraju licne greske nasih naivcina i tako to... zna se.

5. jeretik

Aaa covjece ovu reklamu sam odvrtio jedno pet puta za redom, hipnoticki je losa.

6. Esh

Esh HWB

28-28 prva cetvrtina, tanke odbrane na obje strane, sudije malo vise paze komsije.

7. Zlatan

2 za hrvatsku par minuta prije poluvremena....slabo i jedni i drugi...Bosna beskrvo bezidejno par puta su imali šansu da se odlijepe, da povedu 4 i više, ali kao da nema krvi i života u njima

8. selvin

selvin Moderator

Dobro smo izvukli na kraju, samo sta ono Teletovic izvodi 2 sekunde do kraja? :D

9. Zlatan

+7 ali sada ide kriticna cetvtina....nije hrvatska nadskakala bih..to je dokaz da je nesto drugo vaznije za skok od visine

10. efo

efo Komšija

nafulali su se trica hrvati... samo nek nastave :D samo da ne budemo imali vecih problema sa licnim na kraju..

11. Esh

Esh HWB

Ma mora se cvrsto igrati do kraja. Bilo bi lijepo pobjediti u ovoj utakmici, ako ne radi plasmana dalje, onda zbog salve uvreda od hrvatskih medija.