Kvalifikacije za EP 2012: Ukrajina i Poljska

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Sep 3, 2010.

  1. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ja bih volio da pobjedimo, ali... Vidjećemo. :D

    Odlična slika p4ja, naprijed zmajevi.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Super slika p4ja.
    HAJMO ZMAJEVI.
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Zavrsi prvo :) Moglo je i bolje ali eto, nisu ni oni nista posebno pokazali.

    Nego, sta je sa ovog naseg desnog krila? Jel tu igra ko uopce? Vazda gore prazno, nit ko cuva, nit ko nas ima il da ulijece :(
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Oni losi a mi losiji, nismo se ni priblizili golu.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Možemo komotno biti zadovoljni rezultatom i nezadovoljni igrom. Jesmo imali ijedan šut upće, bez onog iz opsajda?
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Zahirović je igracina,kako covjek sa lakocom cuva Ronalda ko' da je Edin Visca :mrgreen: , ako on ne zaigra u nekom od najbolji kklubova na svijetu nece i ne treba onda niko iz BiH,ne samo u ovoj tekmi,svako kkoju je igro nije se moglo reci da nesto nije dobro napravio,lik je vec bar za mene MRCINA od IGRACA!
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kako pi**a ne smije dati zuti Ronaldu.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nešto smo se popravili u drugom, najbolja igra od 70-80. minute, na kraju žali za prilikama, budi sretan što ne primismo gola i nadaj se najboljem u utorak : ) Sudija je bio korektan ;)
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nisam gledao,kako zavrsi? Nerijeseno?
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da, neriješeno, 0:0 rezultat.

    Usput čestitke Hrvatskoj na razbijanju Turske u gostima 0:3 : )
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Zavrsi realno, a iskreno lopta odskocila i Kristini i Ibisevicu, mada ahhh, BEGOVIC i ZAHIROVIC, ovo su nasa dva giganta, svaka im cast!
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Spaha je isto beton bio veceras. Kolko je Pepe the bulldog spomenut, toliko je i Spaha u nasoj odbrani.

    Ne ide mi u glavu sta je Medunjanin radio 70 minuta na terenu. Bash nigdje veze.
     
  13. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja zadovoljan.. :smt005

    Ono sto smo mi propustili sansi i oni su tako da je ovo OK..

    Navijanje je totalno bez veze,svaka mahala pjeva svoju pjesmu,nema organizacije.. :?

    Ali zato ce navijanje biti na nivou u Lisabonu kao i uvijek sto bude kada igramo u gostima.. :)
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sve u svemu dobar rezultat iako ostaje žal za onim promašenim šanasama Ibiševića. Samo igra onaj Ronaldo ubi čoek :D
    Zahirović odličan a istakao bih posebno uz Spahića i kolosalnog Rahimića, ruska škola fudbala. 0-0 kući je sve samo ne loš rezultat. Tamo Portugal mora napasti i ostat će prostora za naš napad a vidjeli smo da su loši u odbrani. Za uzvrat vraćaju se prije svega Papac tako da sam uvjeren u pozitivan rasplet.

    BTW Hrvati demolirali Turke a žao mi Crne Gore izgleda za njih je turnir gotov.
     
  15. Reznor

    Reznor Overclocker

    sudija korektan? Daleko od toga, ali dobro smo prosli. Sto se igre tice jedino nam je golman ostao u formi do kraja, ostali su se probudili pred sami kraj. Nesto ih je teren zezao pa se povremeno u spicu ubacivao bager da to stabilizuje. Rona kao obicno bezveze, Pepe je bio odlican, ovo ostalo necu ni komentirati. Realno ocekujem i da ce biti odugovlacenja i u gostujucoj, s tim da ce Portugalci biti u prednosti sad kad su opipali teren.
    Sve u svemu dobar je rezultat.
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nije sudija navlacio mnogo kao sto bi neki. Istina malo je okljevao ali nije se libio ni za nas svirati.

    Moramo se svi sloziti da je 0-0 za nas mozda i najbolji rezultat, necemo se opustiti, na oprezu smo i idemo rasetreceni u napad u Lisabonu. A tamo, na tepihu svaka lopta ima da se istrcava kontra.
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Cim je usao drugo našadac poceli smo igrat bolje i stvorit par sansi .
    Publika je bila ko karina ... ccc
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    BH repka igra za svaki respekt! Tvrdi ko beton! Ni ozljede, ni kartoni ne mogu narušiti fizionomiju i prepoznatljivu igru.... Najbolji igrač svijeta nije se naigrao kraj rezervne obrambene postave BIH....Sedma utakmica zaredom bez poraza i bez primljenog gola iz igre...
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Evo par crtica "from face of the place" :)

    Kao i prije, numeracija na kartama ne znaci nista, pa je opet "bez stolice" ostalo par stotina ljudi, cak i situaciji kada se doslo 2 ili vise sati ranije.

    Kada se krene utakmice samo sa jednim napadacem, valjda je sasvim jasna taktika, da se ne primi gol. Bit ce vjerovatno i snimak pa ce se moci bolje pogledati, no po mojoj "racunici", Pjanic je prvu loptu primio u 22 minuti i jos jednom pred kraj poluvremena. Takodjer, nismo imali nijedan shut prema golu, ako se izuzme jedno dodavanje :D

    Preskakala se sredina terena i dugim loptama nesto sa Dzekom pokusavalo uraditi, no valjda je svima bilo jasno da se tako gol ne moze dati.

    Sto se tice publike, moglo bi se sada filozofirati da bi igraci igrali bolje da je navijanje bilo kontinuirano, no vjerujete mi, onom igrom iz prvog poluvremena, ubili su svaku zelju za gledanjem utakmice, kamo li za navijanjem. Jedno od najdosadnijih 45 minuta koje sam imao prilike da gledam.

    U drugom poluvremenu smo malo presli na njihovu polovinu, a ulaskom Ibisevica uspijeli i zaprijeteti. Steta sto Dzeki i Ibisevicu nije jasno da kada reprezentacija igra ovako, svaka lopta je odlucujuca, nisu ovo klubovi pa da bude 10 prilika i da se jedna - dvije mogu pretvoriti u gol, no sta je - tu je.

    Realno, osim par dobrih poteza po bokovima, ni Portugal nije igrao nista kvalitetnije, djelovalo je da su sasvim zadovoljni rezultatom, a u vrhu ako Ronaldo nesto napravi, dobro i jest. Spahic je odigrao kvalitetno, publika ga je za svaki potez pozdravila, no opet smo na neki nacin u ovoj situaciji zbog njegovog pogresnog poteza iz Francuske kada situaciju nije rijesio na pravi nacin.

    Da li mozemo proci? Nisam siguran kako cemo se postaviti u Portugalu, fazon je da moramo dati gol, a kako stvari stoje, imat cemo jednu ili dvije poluprilike maksimalno. Vedo se ondje zaledio...
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Šta reći? Koju posluku porati? Stvarno je sramota na kakvoj ledini mi igramo međunarodne utakmice, pa mi igranjem u Zenici sami sebe hendikepiramo, prosto nevjerovatno je ovo noćas izgledalo. Dobro je bar da nismo gola primili, a Ibišević je lopata svih lopata, kako se samo prepao one prve šanse.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk