Kvalifikacije za EP 2012: Ukrajina i Poljska

Discussion in 'Generalna diskusija' started by bhd, Sep 3, 2010.

  1. p4ja

    p4ja Komšija

    ko ce docekat utorak mrtvi,sinoc sam ko na iglama jbt...tako nam malo fali da i ova fildjan drzava zivne malo...
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dosta raje se žali na slabo navijanje radi ovih šminkera koji su dobili ulaznicu. Šta vi koji ste bili na utakmici kažete na ovo? Imho ne bi se smjelo desiti da se ponovi ovako loš travnjak. Stvarno katastrofa.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Haj valjda kad se plasiramo na Euro od onih 15 milja koje će savez dobiti
    neće sve strpat u padže, nego će kupiti novu travu i dogradit jednu tribinu
    na bilinom polju.
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kad se plasiramo ? :lol:
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    jako tesko da se plasiramo iskreno,ali ne i nemoguce,a to sto se saveza tice,ide na bolje vjeruj mi,jedan je IVICA OSIM
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije ni Osim dovijeka ;)
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma



    Kako sam dosao do informcije putem radija 10 000 su dobili sponzori, 4 hiljade karata je pusteno u prodaju, u petak prije tekme na rsgu
     
  8. p4ja

    p4ja Komšija

    pa tek je dosao ...nek smo se one bagre kutarisali
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Ako ova privremena ekipa ne smanji ligu na 10-12 klubova te ujedini entitetske lige, nije se potiglo nista vrijedno spomena.
     
  10. p4ja

    p4ja Komšija

    kako ba nije,samo nek ne kradu,nek dijele pare klubovima,infrastruktura,a kasnije to...
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koliko znam Osim je tu samo privremeno, dok je ovog komiteta. Kad se sastavi savez kako treba, on ide, jer mu zdravlje nije u zavidnoj poziciji ;)
     
  12. p4ja

    p4ja Komšija

    nemoj tako govorit za gospodara familije,covijek u najjacim godinama..
     
  13. h2o

    h2o Aktivista

    Pa valjda ime govori sve? Komitet je tu samo da se Savez uskladi sa pravilima FIFA-e i UEFA-e, tj. glavni problem je da nemamo tri predsjednika koji se rotiraju, vec jednog. I za ovo su nam izasli u susret, jer ni ovako ne bismo trebali ucestvovati u takmicenjima.

    Bilo kakve promjena lige i ostalog je moguce tek kada se novi Savez formira. A kad ce to biti? Samo dragi Bog zna.
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Stig'o sa vikenda iz ZE.
    Nadam se da sam vam nedostajao :roll:
    Zao mi je što nismo dobili utakmicu.
    Slozio bih se sa svima i dodao (jer ga niko nije spomenuo) da je Maletić odlično odigrao utakmicu, od mene čista 10-ka
    Jedino mi imamo šanse iz slabijeg pota da prodjemo na Euro, ostali su vec "preko 90%" ispali.
    U Lisabonu će biti "kome opanci, kom' obojci"
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    I ja se slazem za Maletica, momak je super odigrao tekmu.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ali ne zaboravite da nas nekada moze kostati gola,ja smatram da je i on kriv vecim djelom sto smo primili gol protiv Francuske,jer uzme loptu,krene naprijed(previse leti u napad) i izgubi loptu i onda bum kontra,i bas jer njega nije bilo jer je ostao tamo negdje,Spahic je morao da dodje na njegovo mjesto i intervenise gdje je i "skirivio penal",da je Darko bio ondje mozda Spaha ne bi morao intervenisati i mozda ne bi nam sudili penal tj. ne bi bar tad primili gol ;)
     
  17. p4ja

    p4ja Komšija

    sudili bi oni nama penal prijatelju kako god okrenes,to su neke jace sile,kojima mi jos ne vladamo,nit cemo!
     
  18. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Ja sam za to da se ove velike sile ne moraju ni kvalifikovati onako kao što je uređeno na eurosongu, a mi sitni da se onda krvimo za prolaz dalje i gotovo, da bi se izbjegao sav ovaj ciganluk sa namiještanjem i suđenjem.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mene je opet strah sudjenja,prva tekma je bila odlicno sudjena,nadam se da nam stark nece biti grobar

    nadam se prolazu,imamo sansu,imamo ekipu,imamo selektora,imamo sve da dodjemo na veliko takmicenje
     
  20. senad_986

    senad_986 Komšija

    [​IMG]

    Hajde, valjda cemo imati vise srece veceras u odnosu na prosle dvije utakmice - prilike stvorimo, samo da ih i realizujemo.