Logosoft - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by (:-D, Feb 8, 2008.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Igram WoW. 20ak prekida sam imao po raidu, odnosno bio sam vise off nego on na elobu. Tek je dva dana kako sam se prebacio pa ne mogu nista tvrditi, no za sad je "da kucnem od drvo".
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Razumijemo se :) Sacekat cu onda, pa napisi utiske opet nekad ako nije problem.
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Evo drugi dan i odmah pocetnicka greska. Ostao mi utorrent pokrenut i "dignem 2GB danas. K'o kad naviknes na flat.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Pa je li se to i upload obracunava? :roll: Ili se ostalo nesto skidat?
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jasta radi, upload.
     
  6. d0ga

    d0ga Aktivista

    juce je lol stopao isto ko da sam na dial up konekciji... svasta...
     
  7. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Kod mene je sve bilo u redu. HWB je sporo radio, vjerovatno jer je bihnet imao problema ali ostale stranice kao i download brzina na nivou.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    I meni stopalo na hwb-u. Ostalo vise manje ok. Doduse ping je bio malo povecan tokom dana.
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    @Pelikan
    Evo da se javim s utiscima. Proslo je vec 10ak dana, i nisam imao nikakvih problema. Veza je odlicna bez obzira na doba dana, te osim tog limita i obracunavanja uploada nemam zamjerki.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hvala :) Moram i ja prec ovih dana, pogubih zivce od silnih prekida veze.
     
  11. kAcA

    kAcA Aktivista

    Nije pravi flat, ukupno 150gb mjesecno ali eto i to je dobra stvar :D

    Posto paket Gama vise nije konkurentan uvodi se novi paket - Omega 10Mbps/1 Mbps

    LOL Free i dalje ostaje ali samo od 01-07h
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo da ne bude ko sa ELOB-ovom akcijom.
     
  13. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ne bi trebalo.
    Ja sam ovog mjeseca imao dosta problema sa LOL.free do 17h, nisam mogao surfat normalno a kamoli sta drugo. Pa sam prebacivao na standardni net (gdje nije bilo problema) al ponekad bih zaboravio da vratim a pustim nesto da se skida itd. itd.
    Ali eto oprastam im sada :D
     
  14. vnm_

    vnm_ Komšija

    jel ovo prvoaprilska shala? :mrgreen:
     
  15. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Ima li neko da ovo potvrdi, ja nikome ništa ne vjerujem za prvi april. A ako je šala onda su stvarno okrutni :lol:
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Predlazem da neki provider uvede tarifni model "flat bez zvjezdice" i da se prestane zloubtrebljavati termin flat rate.
     
  17. GV

    GV Komšija

    Slučajno poslovno surađujem sa lolovcima, vijest je tačna
     
  18. pac

    pac Komšija

    Po meni 150gb je vise nego dovoljno, ali sto me interesuje jeste npr. ostavim nesto da mi se skida preko noci i sad u 1 sat ce mi se brzina smanjiti na 512kb/s ili ce ostati ista? Ili se treba za lol.free napraviti posebna konekcija?
     
  19. extibo

    extibo Komšija

  20. Waeva

    Waeva Novi član