Logosoft - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by (:-D, Feb 8, 2008.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    @gv

    na kojem si paketu kablovskog bio prije xdsl-a i kakva su ti iskustva po pitanju brzine i kvalitete konekcije?
     
  2. GV

    GV Komšija

    Ranije sam bio na EPN Personal 256/128, provjerio sam brzinu skidanjem mp3trice, 6MB za 16 sekundi brzina ide i preko 5 Mb preko LOLfree, razlika drastična, cijena ista. Danas mi je prvi dan, o utiscima poslije. Tko je ranije bio na EPN-u neka me PM
     
  3. Encor3

    Encor3 Aktivista

  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa kako su ti iz logosofta htjeli zamijeniti modem ako nisi bio korisnik njihovog kablovskog interneta?
     
  5. GV

    GV Komšija

    Modem k'o modem, Motorola, ispravan, full oprema, ja ga kupio, instalirati će ga nekome, možda čak i tebi :wink:
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    fino od njih... ja sam mislio da samo zamjenjuju ako si kupio u logosoftu isti...
     
  7. k0ST

    k0ST Aktivista

    Ima li iko od logosoftasa SUPER TV? Iskustva?
     
  8. h2o

    h2o Aktivista

    https://www.lol.ba/v4/News.aspx?usluga= ... 5a96bc5b5d

    Ovi se sire lagano, izgleda da im se nigdje ne zuri.
     
  9. (:-D

    (:-D Aktivista

    Ma oni pola grada preskoce fol radimo grbavicu pa maltu ajd taman se ponadam ide prema otoci kad odjednom radimo DOBRINJU a kad god pitam kad bi se mogao nadati da cu dobiti xdsl kaze ma to ce biti u roku mjesec dva i svaki put tako, evo vec godina i jos uvijek je mesec dva cekanja :D :mrgreen: :shock:
     
  10. reni90

    reni90 Aktivista

    znaci za logosoft xdsl u uplad mi se uraduvana u saobracaj koji mi je dozvolojen?? ako je tako onda ne prelazim
     
  11. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Ne, samo na kablovskom se upload uracunava, xDSL ide preko njihove infrastrukture i upload je neogranicen.
     
  12. reni90

    reni90 Aktivista

    e super onda, ista cijena bolji net, a stabilno radi, samo me jos jedno zanima da li je moguce napraviti na jednom kompjuteru koncekciju za internet a na drugom za free zonu? u isto vrijeme, ima li ikakve mogucnosti za isto?
     
  13. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Da, moguce je, cak je moguce ostvariti odjednom vise konekcija na free zonu ili na svoj originalni account.
     
  14. kAcA

    kAcA Aktivista

    Moguce je napraviti freezonu na jednom kompjuteru a na drugom internet ali te mogu banovati zbog toga (sa freezone)
    Navodno im se racunari "zbune" pa ne znaju koju konekciju da ti obracunaju
     
  15. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Sta se racunari imaju zbuniti kad se radi o dva razlicita username-a. Ja ovo koristim u razlicitim kombinacijama mjesecima na dva racunara i nikad nije bilo nikakvih problema. Odakle ti to da je zabranjeno?
     
  16. kAcA

    kAcA Aktivista

    Sa LOL sajt-a:

     
  17. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Hm tek ovo vidim :smt003 Ne znam, ako im to stvara problem zato nisu onemogucili istovremeno spajanje na free zonu, to se moze lako rijesiti. Ovo uputstvo za lol.free je doduse dosta staro, mozda to vise i ne vazi. Ja cu po starom pa sta bude.
     
  18. GV

    GV Komšija

    I šta dobijaš time što si istovremeno na free i regularnom netu?
     
  19. Moncho

    Moncho Komšija

    16 mbit u downstreamu ako ti zatreba :)
     
  20. jimmy

    jimmy Novi član