Mafia 2 - thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by kerim80, Sep 15, 2003.

  1. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Izgleda da ovdje neki surađuju sa vidovitom Džemilom pa znaju sve kako ce biti i da li ce valjati.
     
  2. Sale

    Sale Aktivista

    ovo je tipican primjer nasih moderatora, pljuju po svemu zivome, a najcesce po onome sto nisu ni probali niti vidjeli niti culi, nego samo iz nekakvih "djecijih" zakljucivanja diskutuju i na osnovu toga pricaju SHIT.

    jos je gore, kada jedan od njih pocne pljuvati,a drugi se nadoveze na to kao u smislu njegove podrske, u ovom slucaju sulu :
    i da... nisu svi (cast izuzetcima) ali stvarno nekada pretjerate :wink: :roll:
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ...rece covjek koji nije igrao MGS. :lol:

    edit: nema prepucavanja dok se ne opismenis i pregledas mnogo animea. :smt005
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Mobster nam ovdje mantra o revo igrama, GTA, Mafia i slični (điranje auta po gradu naslovi). Gdje sam napisao da je Mafia loša igra? Samo se osipam od ''revolucionarnih'' najava za obične igre.

    I ja se ložim na Final Fantasy pa nisam nikad pisao revolucionarne new age nebuloze po forumu.

    A Salihe napokon nekog našao da mu se sakrije iza leđa pa da kaze nešta suletu :lol:, Salihe idi slušaj Konja Šerifovića pusti se šuplje. :lol:
     
  5. Sale

    Sale Aktivista

    Ma kako znas kakva ce biti igra, tko kaze da ce biti nesto revolucionarno ili pak nece biti takvo, kad jos nije ni izaslo? Ne mozes rec da valja ali ni da nevalja.

    A da si obicni clan foruma ne bi mi smetalo, no posto si moderator, pici mi po zivcima da sve cesce pisete koje kakve nebuloze, u svezi necega, (ponovno kazem) sto niste ni probali...

    glupo je od tebe sulu, da ponovno navodis serifa, koji u ovoj raspravi nema nikakve veze,

    a to za sakrivanje, nemam rijeci, ili te nisam skontao... iza koga se to ja sakrivam ?

    a boli mene našta se ti ložiš, nego bi volio samo da ne pises nebuloze...
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  7. selvin

    selvin Moderator

    Nije lose, mada moze i bolje, nesto mi je lik cudan.. Moglo se ono i malo bolje izvest..
     
  8. metallac

    metallac Aktivista

  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Koliko samo riječi endžin u jednoj (dvije) rečenici :)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    samo nedostaje jos na kraju "i odlučili da sami naprave jedan (endžin)" ;)
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    [​IMG]

    Dobar ovaj endžin.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Porke je sve tako zuto? Previse se furaju u zadnje vrijeme na jednu boju, kao da je NFS u pitanju.
     
  13. GW

    GW Moderator

    To se developeri malo zanesu sa shaderima. Nećemo im zamjeriti.
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Novi screen :

    [​IMG]
     
  15. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Moram priznat da prema screenshot-ovima izgleda dobro, al dok ne vidim in-game trailer ne govorim vise nista.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobro izgleda, a na kraju će se svest samo na to.
     
  17. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Nevjerujem to, Mafia 1 je imala predobru pricu, a ovu Mafiu su oduzili par godina pa mislim da ce i ovdje bit dobra prica. Bar se nadam tako.
     
  18. metallac

    metallac Aktivista

    hehe pa 80% igara se svodi na to a ipak ih igramo :lol:
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako ko
     
  20. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Nadajmo se ljudi da Mafia 2 nece bit medju tih 80%.