Mass Effect 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 13, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB



    Pored ovoga sto se vidi u video prilogu, jedino je poznato da se igra za PC, Xbox 360 i PS3 ocekuje krajem naredne godine.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Mass Effect je trilogija, jel' tako?
    Bit ce ovo dobra godina za gaming, ME3, The Elder Scrolls, Batman, Forza 4, Crysis 2 itd itd
     
  3. Triforce

    Triforce Aktivista

    Prototype 2 (koji ce isto bit trilogy) ali izlazi tek 2012. Ima World premiere trailer na gametrailers. Ugl ono sto sam vidio u traileru daje priči milion i petsto mogucnosti da se "za-twist-a". Prvi dio je imao simple story, kao neki uvod tako da bi ovo moglo biti interesantno.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E sto ne volim ove CGI trailere, pa to veze sa igrom nema.

    A sto se tice slijedece godine must have igara, ME3, The Last Guardian i Uncharted, sve ostalo se moze i preskocit.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    prejak soundtrack :D nazalost,zadnji dio sa Shepardom :( bice zanimljivo vidjeti hoce li se usudit svi veliki igraci RPGeva izdati sljedece godine(ME3,TES5,Dragon Age 2,The Witcher 2,mozda Diablo 3).Odavno nije bilo ovako zanimljivo za ljubitete RPGeva na PCu :D
     
  6. senad_986

    senad_986 Komšija

    Dodajmo tu i Deus Ex 3, Dungeon Siege 3, Fable 3 (ja trica nakih :) ), Torchlight 2. Mozda bude sta i od The Lord of the Rings: War in the North i Mars. Ako sve ovo izadje iduce godine, bice to onda najjaca godina ikad sto se tice RPG-a.
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Torclight 2 me jedino pali :mrgreen:
    I nadam se da nece ubacit MP u ME3
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa sta ce tebi steti ako ubace? Kad su uopste napravili losu igru? Mislim da se tu nema sta dovoditi u pitanje, bice opet jedna od najboljih igara godine :) Mene vise zanima Dragon Age 2, TES - jer su malo klasicniji RPG-ovi. A Torchlight nema sta traziti ako Diablo izadje :) Sve u svemu, bice to odlicna godina, i pored ovih silnih RPG-ova ima dosta jakih igara.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako dobar CG render:

    [​IMG]
     
  10. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Stvarno jeste...''životinja'' izgleda k'o živa...odlično urađeno stvarno...
     
  11. vutra

    vutra Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Ne kontam samo kakve su im to izjave nakon što je najavljena trilogija ? Fakat smiješno.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Mass Effect im je uz FIFA i BF serijal vjerovatno najvjerovatniji IP u ovom trenutku.
     
  14. senad_986

    senad_986 Komšija

    Spin-off?
     
  15. vutra

    vutra Komšija

    Mass Effect je novi Star wars. :mrgreen:
    To što se trilogija o Shepard-u završila, ne znači da ne mogu nastaviti praviti igre s drugom/sličnom tematikom ali u istom "svijetu".
    Ja lično poslije ME3 ne očekujem neki kvalitet ME igara.
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Ok, sve to, ali ne moraju biti kurve do kraja. Bioware se sam zeznuo što je uletio u priču sa EA.
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ako te nove igre budu u rangu ovog "originalnog" ME serijala sto se kvaliteta tice, ne vidim u cemu je problem :)

    Naprotiv. Jos kad bi napravili fine filmove po ovome, uh, sreci nigdje kraja.
     
  18. vutra

    vutra Komšija

    Film treba biti gotov (izaći) 2012.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

  20. vutra

    vutra Komšija