Mass Effect 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 13, 2010.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    BF 3 je rstva za malo duze staze i bolje iskoristena lova, mada sam veliki fan MW3-a i vrijedi odvojiti 60 kermica za takvu igru. Posebno ako je ovo kraj price, mada je to ova prica o cuvanju saveova malo poljuljala. Oboje se ne moze kupiti, to je sigurno, moram se skontati. :smt003
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Why? Mada se zna desiti da ne radi quick save.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Save fajlovi će se čuvati jer se igra nastavlja dalje u istom univerzumu ali bez Shepharda. Ništa čudno, iznaciš njega i ostane ti tona odluka na čitav univerzum ;) Sa ME 3 dolazi i multiplayer, jesi li o tome razmišljao?

    @Stevie: Mislio sam na čuvanje save fajlova kada zavšiš sa igrom :D To se radi iz razloga što te save fajlove iskoristiš u Mass Effect 2, a onda ćeš save fajlove iz ME2 koristiti u ME3, tako da sve odluke imaju lančanu reakciju :) Naravno, to nije NUŽNO, ali je meni super stvar. Quick save ti ne radi vjerovatno u sitacijama kada je neki akcioni dio igre, pa je tada zaključana mogućnost snimanja pozicije :)
     
  4. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Svi koji vole ovu igru, obavezno instalirajte EA Origin client, dostupan je Demo za PC koji je besplatan i izasao je maloprije...mislim da je u toku dana izasao i za Xbox, a da se za PS3 ceka jos uvijek...
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Rađe ga neću ni odigrati, nego što ću Origin instalirati :|
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zasto, neki problem sa Originom?
     
  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ako neko zapne u pretrazi k'o ja, demo je u Free Games sekciji Origin klijenta. Ili sam ja ćorav, ili ga nema na game pageu, niti na front pageu, što je idiotski. Ili nelogično, ako ćemo biti blagi.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobar demo, samo postaje kao CoD, sve je skriptovano, kao film. Nemojte niposto igrati u action mode-u, sve igra radi za vas, odgovara na pitanja, radi bypass vrata, ne morate ni moci koristiti, samo trcis i pucas, jako dosadno.
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Sto sporo ide...

    [​IMG]
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    :smt007
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Da je polozit mikroekonomiju prekosutra je'ooo majku pa da ovo zasiljim :smt003
     
  13. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ja sam probao i totalno sam razocaran, od losih kretanja, lose grafike, tekstura, lip-sync-a, lose price...nista me nije impresioniralo...ustvari jeste, probajte igrati na hardcore tezini...to je jedina pozitivna stvar...neki ce reci da je ovo samo beta/demo...
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Ako je i BioWare uspio usrati ovako dobar serijal onda definitivno ovo sve ode u 3 lijepe pm. Znaci i grafika i gameplay su bili zadovoljavajuci bilo je potrebno samo ispolirati neke stvari i dovrsiti pricu, ako su to nakon 2 uspjesna dijela uspjeli zajebati aferim :smt003
     
  15. xman

    xman Komšija

    Nema tu nista cudno. Gaming je propao. Klinci sa konzolicama su in i uskoro ce hit i najkvalitetnija igra na trzistu bit tetris u DX11 modu i 3D-u. Ja ne mogu da se sjetim kada sam zadnji puta instalirao igru na racunar a da nisam bio razoracan. Nije to samo ruzna i "muljava" konzolaska grafika koja mi se vec gadi i smeta oku,fizika i tehnikalije, vec se igre ocito rade za djecu. Spliner Cell serijal je sa konzole a pogledajte ovaj zadnji dio. Oznacis likove i on sam napravi 5 headshotova u pola sekunde. Trpaju i STALKERA na konzolu. Toliko o uzivanciji dok istrazujes Zonu... Ev igram Darkness 2 :lol: Pa na prvom PS-u ima naprednijih FPS-ova.
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Multiplayer je zanimljiv, samo me zanima hoće li izdržati na duge staze samo sa ovim jednim modom (nešto na fazon Horde moda, samo talasi i talasi protivnika). Ako ništa prilično je poteško na Silver i Gold (ove Gold nisam smio ni isprobati) težinama.
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja uopšte nisam zagrijan za ovo, a prvi dio obožavam, pa vi vidite :D Drugim dijelom su ubili život u meni :D
     
  18. xman

    xman Komšija

    Ne znam,meni je drugi dio savrsenstvo RPG. Pod uslovom da svi imamo ispravnu percepciju RPG igara,kao Role playing igre a ne dosadnog visesatnog ceprkanja po inventoriju i mozganju o dodjelama bodova na bespotrebne osobine. U dvici su to napravili dosta "konkretnijim". I naravno odlicna akcija ide u prilog. Kraj je malo zbrzan jer 60 sati sam skupljao tim za 15 min zavrsne misije... A treci dio ce po svemu sudeci biti najlosiji. Dovoljno je znati da su utrpali MP koji ce se ugasit za mjesec dana a u njega utrpali elemente main price tako da ce uspjesnost prelaska SP kampanje direktno zavisiti od MP. Retardluk.
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Smece..

    Zali Boze onih 10tak minuta sto sam zauvijek izgubio.. :)
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ha kako-kome, meni se igra dopala.

    Sigurno cu se potruditi za MS 3, pa kako bilo da bilo...

    Meni je Far Cry 2 smece i dosada ziva, po 100 puta moras ubiti strazare na istim kontrolnim punktovima i tu je sva furka...