Mass Effect 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 13, 2010.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Vjerovatno. Ionako im je demo smješten u sekciji Free Games, a nećeš ga naći na Origin stranici same ME3 igre.

    @zoi - super članak, hvala za link!
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Da li je iko imao grafickih problema sa demom ? Sjebane texture, lens flerovi sto su skroz u poligonima itd.
     
  4. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ma meni se to vise cini kao da je to izgled finalne verzije igre, sa slabijom grafikom, losim teksturama i ogromnim pikselima...
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Vrijedi li skidati ovaj demo, stalno mi na originu dolazi download demo.
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma jok ovo je hasj bug.

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk
     
  7. xman

    xman Komšija

    Demo je demonstracija onoga sto sam gore spomenuo pa me neki pozeljese prozvat. Neznanje je u pitanju al nebitno. Kvalitetan gaming propada krupnim koracima. Grafika je losija nego u drugom dijelu,animacija likova je losija,zvuk je losiji,kretnje likova su duplo losije. Filmska prezentacija je losija. Islo se na podilazenje masama tj djeci pa sad imas da biras izmedju Action ili RPG moda igranja :lol: Tj podilaziti jeste pojednostaviti.
    ME3 ce biti po svemu sudeci losija igra od dvice i keca,ostaje da se vidi koliko losija. Mozda je i trpanje bezveznog MP-a jedan od razloga pa nisu imali vremena da se posvete SP kako treba i kako jedna onako velicanstvena prica zasluzuje. Izbor koji imas u dijalozima su dvije recenice ili cesto samo DA ili NE. Mozda grijesim jer ovo je samo demo i mozda nisu htjeli neki novim linijama texta spoilati finalnu verziju. Mozda sve nabrojano poprave ali tesko jer igra izlazi za 3 sedmice.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Ide novi CGI trailer veceras, evo teaser:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Teaser za trailer, ko da trailer izlazi za mjesec dana :|
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Evo tog famoznog trailera (dobar je) :

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vs7kix6_8Ks#![/youtube]

    Koju su sapunicu napravili od ovih trailera, da pored ovog, sad trebamo čekat i extended edition verziju trailera :lol: Tri trailera umjesto jednog :lol:
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Koji su to kreteni covjece, pa koje su pare otisle na taj trailer! Poslije ce davat otkaze u Biowareu ako igra ne bude isplativa (citaj: ako ne isplati desetine miliona u bonusima menadzerima), a gamerima tako skupa reklama nije trebala, ljudi bi kupovali glupavi Mass Effect ionako.

    [​IMG]
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ona plasticna zenska je jos gora, sta joj uradise, k'o Karleusa :lol:
     
  13. r4z0r

    r4z0r Aktivista

    Origin dopusta besplatni demo .. pa probajte :).
     
  14. xman

    xman Komšija

    I pravila foruma dozvoljavaju da citas tudje postove,pa slobodno... :D
     
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ehh.. koliko ce jos proci vremena pa da igre grafički izgledaju kao ovaj trailer.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pogledaj trailere prije 10 godina i to je to :D
     
  18. rama

    rama Aktivista

    Grafički izgled igara je obrnuto proporcionalan njihovoj igrivosti, težini i kompleksnosti. Znači još malo...
     
  19. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Spomenu ti da ljudi čitaju prijašnje postove, a ja sam prilično uvjeren da sam negdje gore spomenuo kako su iz demoa navodno izbacili podosta dijaloga kako bi mogao stati na XBL :p

    I koliko samo skepticizma (i na ovoj temi, ali i općenito); ja sam relativno optimističan što se tiče singleplayera, a multiplayer me pozitivno iznenadio. U najgorem slučaju, imamo zatvaranje (Shepard) trilogije, nadajmo se dobro barem sa aspekta priče.
     
  20. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Stvarno kad se prisjetim prvog dijela, prisjetim se i kako izgledaju civilizacije u udaljenim dijelovima galaksije. :)

    Prva prava epic priča!

    Drugi dio je imao zapamtljivu priču.

    A ovaj treći dio će biti dobro analiziran, samo kad meni padne u slobodne ruke da odmorim malo.