Mass Effect 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 13, 2010.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  2. vutra

    vutra Komšija

    http://news.ea.com/portal/site/ea/index ... ewsLang=en
     
  3. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Dobre su ove nove mape, pogotovo Hydra/Hydro, nisam siguran kako se tačno zove :D Eh, sad još samo na ovoj lutriji kupovine opreme i likova dobiti nekog od novih... Geth infiltrator (ili engineer, što da ne) bi bio idealan :D
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Extended Cut Endings ... hmmm

    Da li su promijenili samu srz stvari zbog kojih su se vecina ljudi zalila? Nisu. Ali su dodali dosta vise sadrzaja u same zavrsetke koje su vec odredili tako da mogu reci da sam ipak zadovoljan kako sada stvari stoje

    Svaka cast BIOWARE ... imho :)
     
  6. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja samo mogu reći Rachni... i ostatak main questa. Toliko o kraju igre. ME 1 svjetlosnim godinama ispred ovog.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

  8. vutra

    vutra Komšija

    Tbh, opet šupljak "we can do it" tipa, puno obećanja i uvlačenja u pakšu fanovima...
    Ovom Hudsonu više ne vjerujem ni riječ (yes, i'm still mad)
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Mene je trica razocarala, kao i njihova suplja obecanja, ali opet kontam da ce im onako strog feeback od fanova biti opomena pa ce se opametiti.
     
  10. xman

    xman Komšija

    Tesko mi se odluciti koji dio mi je najbolji jer svaki ima neke sitnice i nijanse na svojoj strani ali i nedostatke,sto je normalno. Kompletna trilogija je maestralna,cijeli jedan jako uvjerljiv univerzum su napravili... Ali izjave kako je trica losa itd su meli licno presmijesne. Trica je tako maestralno i filmski odradila main misije,tako lijepo povezala dogadjaje i tvoje odluke iz prethodnih dijelova i bas fino zaokruzila onaj osjecaj da je iza tebe nesto stvarno ogromno.
    A ono sto raja smatra Role playing elementima(ponavljam, ROLE) tipa prebiranja po beskrajnom inventoriju i slicnih cisto kozmetickih nadogradnji lika-meni je drago da su ih izbacili i igru ucinili "konkretnijom". Skill tree je bio vise nego dovoljan da se prilagodi razlicitim tipovima igraca i nacina na koji zele da igraju.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I meni je trica top, onaj shitstorm je bila glupost cista. Da je moglo bolje na kraju, moglo je, ali onoliko srati je bilo presmijesno.
     
  12. xman

    xman Komšija

    Ma ima ono mana u trici sto je sasvim normalno,koja igra ih nema,ali u globalu igra je epska,cijela trilogija je apsolutno fenomenalna. Jedina veca mana je kraj,nije toliko los,neko ce pomisliti da se kuka na taj kraj jer nema potpunog happy enda medjutim ja mislim da je to vise nacina na koji je izveden,nekako je zbrzan i konfuzan,tj ocekivao se kraj dostojan igre. Ali sta je tu je,znam samo da bi volio da imam onu spravicu iz Man in black cini mi se,se ciljanim brisanjem pamcenja,mislim da bi samo ovu trilogiju igrao iznova i iznova :smt003
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Trica je ok sem usranog kraja. Jer su najavljivali epic ending trilogije a na kraju niko nije ostao zadovoljan.
     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kad ce sljedeca ME trilogija? :) Cijela prica ove igre i svijet koji su napravili je kao StarTrek, mozes da ga muzes godinama i da ne dosadi. Za svaku rasu mogu napraviti odvojenu igru.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Pa malo su se.. sa Andromedom, tako da će sigurno trebati par godina da se uradi reboot.
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Nece Biowarea biti uskoro(2-3 god), isto ce im se desiti kao i Visceral-u tako da nista od novih ME. Jos ako Anthem podbaci kao Andromeda ne pise im se dobro.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Možda rade i na novom KOTOR-u :)
     
  19. vutra

    vutra Komšija

    Jašta :D, dok je SWTOR živ, ništa od toga.
    Što kažu, čemu vakat tome vrijeme, pa "BW"-u. Zadnje što su izbacili, a da je valjalo (imho) je ME2, tako da od Anthem-a ne očekujem ništa.