Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li ovo Enis trolla ili se meni čini :mrgreen:
     
  2. Bombonjerko

    Bombonjerko Novi član

    Ide ispravka posta, da zaustavim mlacenje prazne slame :lol:
     
  3. Bombonjerko

    Bombonjerko Novi član

    Kakva je situacija sa PAL igrama na NTSC/U konzoli?
     
  4. gilla

    gilla Aktivista

    NIkakva, region lock.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nisu sve igre regionalno zakljucane, ali vecina jeste.
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    My bad. Mada opet ima 10-tak odlicnih naslova koji su regionalno zakljucani.
     
  8. Bombonjerko

    Bombonjerko Novi član

    Odlicno, vise nego dovoljno da uzivam u iducim mjesecima :)
     
  9. Bombonjerko

    Bombonjerko Novi član

    Postoji li mogucnost brisanja igre iz profila (Gamescore) ako imas ostvaren barem jedan achievement za igru koju zelis obrisati?

    * Ova opcija da se prebaci profil na PC pa onda sa profile editorom brisat otpada, znaci neka caka da se moze brisat direktno na Box-u.
     
  10. Bombonjerko

    Bombonjerko Novi član

    Zavrsen 1. Gears u Co-Op ... igra je vrh ... Jos jedan prelaz na hardcoru pa se bacam na 2. dio 8) Oblivion IV i Final Fantasy XIII nikako da svarim, dat cu jos jednu sansu FF-u ako nesjedne na prvu ide prodaja istog momenta :(

    Forza 4 u dolasku, 45 dolarcica :mrgreen:
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da li se rrod moze popraviti rucno? da li je tesko otprilike? i da li mogu nakon popravke ocekivati duzi radni vijek, ili nakon par mjeseci opet rrod :)
    posto inace ja volim malo "čaprkat" i znatizeljan sam :)
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Na youtube-u koliko hoces uputa. Sve zavisi koliko je lem popustio na procesorima. Ako je samo malo, moze se cak i trajno popraviti. Ukoliko je stari model, onda je igranje sa otvorenim kucistem preporucljivo.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da li za xbox 360 pasu bilo koji od xboxa napojni kablovi? mislim da li tu ima neke razlike, koliko sam primjetio microsoft je promjenio nekoliko vec maticnih od xenonaa do jaspera ili valhalle jel i za svaku je power supply drugaciji, moram li obracati paznju koji kupujem napojni kabal?

    slab sam oko konzola, imao sam stari xbox 360 sa zephyrom tj 2005.god, al nije dugo radila, tacnije do rrod i bacio console, sad imam ps3 sta mi vrijedi kad je sa xboxom drugcije
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da, svaki model i revizija imaju drugacije napajanje, s tim da one starije "cigle" mogu napajati nove konzole. Obratno ne moze. Za Slim ti svakako treba adapter od par dolara.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ameri ukljuceni u pricu, oderat ce ga zivog...
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E neka su, stoka, da hoce napraviti primjer od njih pa im po par decenija dosuditi ;) Samo zali boze tudjih para od kojih jedu u zatvoru, sve to treba natjerati da rade.
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Novinar je u najmanju ruku smiješan ako je na osnovu slika iz Diznilenda zaključio da je dečko imao para. Levatu je Diznilend ravan američkom snu.
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ljudovi gdje u nas ima kupit Xbox 360, ali da nije flashan, ovaj jaran hoce da multiplayer fura, pa mu treba "netaknuti".
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Imas u BBIu, na -1, kod Juke. Samo naglasi da ti ga ne flashuju, cak ce te jeftinije doci ja mislim.