Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    Potvrdjujem Vedinu preporuku, ekipa je nagodna i kad (ako) treba neku garanciju zavrsiti, a tu je i sasvim solidan izbor novih igara.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hvala momci, prenesem mu.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Forza Horizon, igrao, vrijedna svakog dinara! Samo VELIKA steta pa ja handling arkadniji nego u Forzi 4.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Imam flashovan X360 slim. Moze li se nekom metodom on vratit da vrti samo originale i da mogu na X360 Live? Imao sam i par lose sprzenih igri, pa mislim da sam i flagovan za ban. Prima li MS pokajanje ili je konzola zapecacena da vrti fusheve/offline? :)
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    Zbog čega misliš da si flagovan za ban ? Ako si flagovan ne znači da ćeš biti banovan. Na kojem si dashboardu ?
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pokajanja nema koliko znam, jedino ako promijenis CPU key ili je bilo nesto drugo (?), ne sjecam se vise, malo sam ispao iz fazona.

    Originalni flash se moze vratiti, a je li flagovana konzola se moze ili barem se moglo provjeriti kada odes na support stranicu i kliknes da hoces repair.
    Ako tu izbaci gresku onda je flagovana koliko se sjecam, ali guglaj svakako da vidis tacan proces.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  8. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Konzola koja je flagovana za ban se ne može skinuti s liste flagovanih konzola. Slijedi ti ban tokom idućeg ban wave-a, ako ne i prije. Konzolu ćeš moći korisiti samo za offline igru.

    A Forza Horizon je extra ! Al fakat...
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  10. retrorobot

    retrorobot Novi član

    pozz ljudi , malo sam ispao iz fazona pa samo da pitam ...
    Je li jos uvijek postoji neki slim xbox koji se ne moze modovati ?
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ja mislim da zavisi od DVD drivea :) guglaj malo
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Nardoe, gdje kupiti MS pointse?

    Sinoc kupih MS pointse i 3 month Gold Live sa http://www.pcgamesupply.com/

    Poslali mi na mail codove, ukucam - ne rade. Zalio im se i obustavili su transakciju i vratili mi lovu na paypal.

    Gdje kupiti Gold acc i MS pointse, a da ih instant dobijem (da mi ne salju postom itd)?
     
  13. Esh

    Esh HWB

    GameCards.eu. Na prvoj kupovini te, ako se dobro sjećam, čak i nazovu na telefon da vide kakav si, šta ima i to :)

    Druga varijanta je shopto.net, mada mislim da tu imaju samo evropske..
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    A vidim da se nude US i Eu, mogu li ja kupit US i aktivirati ( Pal mi je konzola)?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  16. Esh

    Esh HWB

    Naravno, zavisi od upisane lokacije Microsoft Accounta..
     
  17. neer

    neer Aktivista

    A zar se MS Pointsi ne mogu uzimati preko Xbox.com? Nekako mi je to najlogičnije, zašto ići okolo?
     
  18. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Mogu samo što su drastično skuplji :)
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne ukucava mi se broj kartice i sl. na konzolu, to je razlog.
     
  20. neer

    neer Aktivista

    Pa ne moraš na konzolu, pristupiš sa računara na svoj Xbox Live profil i dodaš MS Pointse. Ali ako su skuplji, onda OK.