Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Konzole i igre za konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

1. NAILS

NAILS Veteran foruma

Vedo - Ocito nesto one stima. Moze li se provjeriti kad se uzme u ruke, otpakuje ?

2. Vedo

Vedo Moderator

nema sanse ga skontat, drzao u rukama svoj origi I od jarana fush, minimalna razlika u trigerrima I bas mala razlika u buttonima, al nema ga sanse skontat. moj traje vec 2+ god I radi perfektno kao I prvog dana, jaranu propao RT i dugme "A" otislo nakon svega par mjeseci.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

3. Juka

Juka Komšija

Jedina razlika koju sam mogao primjetit, je kad drzis ms kontroler u rukama, savovi gdje se upper i lower cover sastavljaju su neprimjetni odns se ne osjete po rukom, dok kod fusha, se jednostavno osjete ostri rubovi, i to je jedina razlika sto sam ja mogao vidjeti na prvu, cak na usb prikljucku kod fusha je natpis microsoft identican kako kod orginala i ona hologramska naljepnica nije bas, ali kad nemas orginalni za usporedbu, onda se sam uvjeris da je orginal!

4. NAILS

NAILS Veteran foruma

Ma nista.. ne vrijedi onda da rizikujem. Mislio sam kada mi stigne da ga otvori pred njima prije nego sto ga platim ali ako je tako vama mala razlika onda..

Hvala momci. Ganjat cu bas tako, ko provjereno nabavlja oriđiđi 360 gamepadove.

5. Vedo

Vedo Moderator

jaran kupio u Dubai-u x360 gamepad (crni, wireless). pokusa ga syncat sa x360 (EU, fat, jasper) al nema sanse. imal neka caka, il je mozda gamepad region locked ili sl? :S

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

6. Neo Bahamut Zero

Neo Bahamut Zero Veteran foruma

Nek' pokusa bas istovremeno pritisnuti sync dugme na kontroleru i konzoli. Ako ne pomogne, moguce da je potreban onaj usb kabl za punjenje.

7. ColdFire

ColdFire Overclocker

8. neer

neer Aktivista

Šteta što je dostupna samo preko Xbox Live Arcade kao recimo i I Am Alive.

Uvijek sam bio fan hardcopy izdanja.

9. XTRage

XTRage Veteran foruma

Redizajn konzole, i dvije besplatne igre mjesecno za Live Gold pretplatnike.

10. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

nova slim konzola?
    da ne procita gore 360, mislio bih da su redizajnirali Xbox One

11. neer

neer Aktivista

Je li iko probao daj besplatni download Xbox 360 igara? Jesmo li kao korisnici iz BiH isključeni iz toga?

12. neer

neer Aktivista

State of Decay odličan ko voli takav tip igara, 1600 Microsoft Pointsa na Xbox Live Arcade. :wink:

13. XTRage

XTRage Veteran foruma

Microsoft trenutno daje 12 mjeseci gold-a free uz Office 365 Home ili University pretplatu.

80 dolara je 1 godina Home-a, tj. 4 godine University-a.

BiH nije na listi ali mozda se moze nesto izvesti.

Kome treba i 365 i Live vrlo dobar deal.

14. neer

neer Aktivista

Vidim na netu ima dosta code generatora za DLC. Zar to fakat radi ili je šuplja?

15. Pasha

Pasha Komšija

A da se ne krade ?

16. neer

neer Aktivista

Koliko vidim generišu kodove pa ubodu neki vjerovatno koji još nije iskorišten. Onda vjerovatno kada neko kupi novu igru ima taj problem da mu je kod već iskorišten pa mora od izdavača tražiti novi. Malo mi je to šuhveli, vjerovatno onda ide ban za tog korisnika koji se bavi takvim stvarima.

17. Pasha

Pasha Komšija

Eki šuhveli krasti kodove. Ma nije ba.

18. neer

neer Aktivista

Nisam ja rekao da bih "krao", samo mi je čudno kako je to tako jednostavno pa sam malo skeptičan.

Prezirem DLC iako ga volim igrati, kad god mogu kupim izdanje sa svim DLC-ovima na disku. Nažalost, Bioware i sve više ostalih izdavača sve više odustaju od tog koncepta, vjerovatno zbog polovnih igara koje im oduzimaju zaradu.

19. NAILS

NAILS Veteran foruma

Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. reni90

reni90 Aktivista

Moze li mi neko od vas sto se razumije na pm objasniti kako da koristim ovaj
    LT 3.0 koji je na xbox-u :)
    Zanima me kako GTA V namjestiti :/