MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja svakako navijam za wonderboya. Da skida manje kola prošli bi, to je poenta.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Profesionalnost nula, to je poenta. Nista oni nisu bolji od Hendriksa. Lik partijao, jeo torte i ko zna kakve pizdarije i kao sada se pati sa skidanjem kila:

    https://twitter.com/5liveSport/status/1000359111735824384

    "Fight is on. Till can’t weigh over 188 at 1 pm tomorrow, forfeits 30 percent of purse, all to Wonderboy."

    [​IMG]
     
    Last edited: May 26, 2018
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    A dobro je Wonderboy prosao, 30% ipak nije nimalo lose za 1.5kg razlike. Naravno, to ga moze kostati borbe ali vjerovatno su oni dobro izvagali koji je cost-benefit tu. Mozda je i Dana uletio malko da spasi event :)
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Da ne prenosi ko od nasih, i u koliko sati?
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne prenosi. A event je vec poceo. Jos dvije preliminarne borbe pa main card.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nasao sam na itpv-u, bas gledam.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima li neko dobar link za live stream?
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Uze Till, ali dosta izjednaceno bilo. Malo me podsjetilo na WB vs Woodly.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Till je bio dosta krupniji. Wonderboy i ono sto je pogodio, nije imalo efekta. Yebo UFC kada ne isplacuje borce koji pogode vagu a ne zele da se bore s nekim ko je za druge divizije. Djabe mu sada 30% kada ce mu se srozati ugovor a tesko da vise ikad' dobije šansu za titulu. Ovo ce vjerujem postati sve češća praksa.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Sami su krivi borci. Ne znam zašto misle da im skidanje kila donosi prednost ? RDA i Gastelum su najsvježiji primjer kako se itekako mogu imati bolje performanse kada pređeš u višu kategoriju. Till se hvalio kako hoda na 90+ kg i onda sad kao da se trebamo simpatisati kako je teško gubio kilažu. Pređi u MW i završena stvar.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne da se hvalio, nego je rekao kako mu nije jasno da mu dozvoljavaju da se bori u toj kategoriji s obzirom koliki je.
     
  14. DSA

    DSA Aktivista

    Mirko je isto puno pričao o ovome. Spominjao čak mislim i Conora, kako se bori lik u neprirodnoj kategoriji
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Weidman je pojeo Gasteluma samo zato jer je bio puno veci. I RDA ce izgubiti ili ovu sa Covingtonom ili iducu sa Woodley-em jer je premali.
    Ispratiti Jones-ove gabarite i ostati unutar 205 je mogao samo Gustafsson donekle i to je borba gdje je Jones najgore prosao, jedva pojas sacuvao.
    Treba naci sistematsko rjesenje da se bore borci barem pribliznih dimenzija a pritom da se ne moraju ubijati skidanjem kila.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Mogu jednostavno mjeriti hidrataciju na dan vaganja, ali bi tada bilo vise odustajanja. Ove godine je samo 40% UFC priredbi bilo bez fiulanja vage.

    Nije stvar da li je neko simpatizer Tilla ili ne, vecinom se borci oslanjaju na tim po pitanju klase, nacina borbe i nacina skidanja kila. Ali je malo profesionalnih timova.

    "Yair Rodriguezand and UFC officials have apparently mended fences – and the fight is back on for UFC 228"
     
    Last edited: Jun 1, 2018
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Mirso nam se bije za vikend protiv Lamasa. Ak oga dobije bice ozbiljnije zapazen. Fino ga gura Dolce.



    Ako dobije Lamasa mislim da 100% ulazi u PPV.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Romero 186. Ima 2 sata da skine 1lbs.

    EDIT: 185.2
     
    Last edited: Jun 8, 2018
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pao konj vagu za 90 grama

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk