MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Hadzovic slabo, nije ga nigdje bilo.
     
  2. xman

    xman Komšija



    Cejudo:D
    Moraes ce ga nokautirati ako ne bude isao iskljucivo na hrvanje.
    Valentina ce proci kroz Jessicu Eye.
    Ferguson i kauboj ce biti epski fajt,kauboj preporodjen,nikad nije bio bolji. Najtuznije je sto Ferguson ako i dobije opet nece dobiti priliku za pojas,a ima 12 uzastopnih pobjeda ja mislim,koja nepravda.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Krinđ is real. Ferguson vs. Cerrone ce biti epic. A Tony je kriv sto nije prihvatio borbu. Sad bi vjerovatno cekao Khabiba.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma kauboj je prerano ulstio u ovo poslje prošle od pet rundi. Bila bi predobra priča ako pobjedi. Mada mu na ruku me ode što su tri runde samo, mora od starta odmah krenuti.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Mislim da će Tony po kratkom postupku odraditi Cowboya.
     
    donjapa likes this.
  6. xman

    xman Komšija

    Nece bas po kratkom postupku al kroz 3 runde ce ga dobiti na poene sigurno. Agresivan,nepredvidiv.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Submission u drugoj rundi nakon sto barem jednom bude u nokdaunu je standardna Tony pobjeda :D
    Kauboj je nekonstantan a Tony se vraca nakon dugo vremena tako da je sve moguce ali ili ovo gore ili Tony by decision nakon lude borbe je najizglednije.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Pitanje je kakav je Toni nakon onih mentalnih problema.
     
  9. xman

    xman Komšija

    On se tako brzo digne i oporavi iz nokdauna da se covjek zapita da ih mozda ne odglumi da te namani i udavi.

    Da ima i toga. Djeluje ok,tj onaj stari ludjak:D
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ubi ga Tony. Nemoguće je onaj tempo držati unstand up-u.
    Ševčenko terminator :D završila je karijeru ovoj bulitproof :D
     
    Last edited: Jun 9, 2019
  12. xman

    xman Komšija

    Cejudo je STRASAN. Kad se slegne prasina tek tad ce lik dobiti zasluge za sve sto je uradio.
    Tony... davno je taj ludjak zasluzio borbu za titulu. Da se uslo u trecu rundu zavrsio bi ga Tony, ovako je puhanjem nosa ubrzao stvar.
    Valentina je ponajbolji borac kog sam ja vidio u zivotu,zena je ninja.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najjači je trener od ševčenko, lik se ne raduje, gleda hoće li se ova probuditi :D
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Tony ce tek sada vidjeti kakvu je gresku napravio sto nije prihvatio borbu sa Poirierom. Dana hoce revanš protiv Cowboya. Cak i da sjedi i ceka borbu za titulu, cekat ce i do godine dana pobjedio Poirier ili Khabib. A ako se umješa Conor, mogao bi on dugo sjediti.

    Cejudo radi ono sto je DJ trebao.
     
  15. xman

    xman Komšija

    Odakle taj info da Dana hoce revans? Vidio sam medju hiljadu komentara jedan ili dva slicna tome,kao revans bla bla i ne vjerujem sta citam,Tony ga izoblicio. Isto je i Dana rekao,da uvjerljiva pobjeda nije uopste upitna.
    Tony nije izgubio od 2011 godine? 90% finishera,izoblici protivnike kao da ima zilete u rukavicama. 12 pobjeda zaredom...
    I greska sto se nije opet borio za interim pojas? Ne bi se slozio.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa da se borio sada bi on cekao Kebaba. Prekinut mec zbog oka ili udaraca isto je kada ga je rastavio na proste faktrore.
     
  17. xman

    xman Komšija

    Lik je borbu za pojas davno zasluzio. Po sportskim pravilima. Ali Conor i kes su prioriteti nazalost. Ja stvarno ne znam kako neko moze zeliti revans Conora i Khabiba.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Pogledaj event do kraja kada Rogan, DC i John komentarušu.

    I MMA nije sport. Kakve crne zasluge. Kao da je to nekad postojalo. Hiljadu puta je Whit rekao: Kada ti nudimo borbu, uzmi ili te preskacemo. Pogledaj koliko Stipe sjedi sa strane. Neka ne bude revanš, u najboljem slucaju se Tony moze nadati borbi tamo negdje oko maja-juna. Khabib i Dustin se bore tek u septembru. A koja je garancija da se Tony nece povrijediti u tih godinu dana poznavajuci njegov nacin treniranja. Kao borac je fantastican ali je sa treninzima disaster waiting to happen.

    I sta ako se neko povrijedi u borbi u septembru ? UFC ce ponuditi po treci put papirni pojas, i sta onda?

    Kako rekoh, princip ce ga kostati titule. Njemu je 35 godina.
     
  19. xman

    xman Komšija

    Istina,principi ce ga kostati,ali prica o revansu je budalastina,Tony ga je ubio. I nije odbio Poriera nego Maxa koliko znam?
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Odbio je da se bori za papirni pojas. Ima negdje izjava u stilu: being there done that. Moze on odbiti revanš kao što je Askren. Bolje mu je i da sjedi nego da se kocka jer ako izgubi, tek onda pojasa nece vidjeti. Samo, koliko ce mu faliti $ to je druga prica. Bivši šampioni mogu da prave velike pauze. Svi ostali.. teško.