MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Zatvoreno je, nema izlaza iz Dagistana. Tako barem sam Khabib kaze.
     
    donjapa likes this.
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Dana White announces interim lightweight title fight between Tony Ferguson and Justin Gaethje as the new main event for UFC249. Location not disclosed.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ove dvije budale ce polomiti jedan drugog, bila bi steta da Gaethje uzme, onda vjerovatno nikad ne bi vidjeli Tony vs Khabib (a i ovako je pitanje hocemo li).
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam navija Conor vs Gaethje, ovo me nikako ne interesuje.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Khabib je otišao iz US za Emirate jer mu je White rekao da ce tamo biti, a onda se vratio u Dagistan kada su se granice pocele zatvarati. Zadnjih sedam dana je dva puta pitao Whita gdje ce bit ilokacija da se prebaci privatnim avionom, a on mu nije znao reci. Ne kontam kako su toliko neprofesionalni dok u isto vrijeme na silu hoce odrzati event.

    Nema nista od ovoga. Ko ce bit iz komisije i "delegata"? Nece niko pristati. Osim ako ne pokusaju negdje na bliskom istoku. Kakav ce card uopste biti kada niko ne trenira i kada su zatvorene dvorane.
     
    donjapa likes this.
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pohlepa.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    -The Wall Street Journal
     
  9. xman

    xman Komšija

  10. NAILS

    NAILS Moderator

    UFC 249 has been canceled. All UFC events postponed indefinitely, due to COVID-19.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    "Endeavor Layoffs, Pay Cuts or Furloughs Will Affect One Third of Company Workforce by May"

    https://variety.com/2020/film/news/wme-endeavor-layoffs-1234586781/

    "The cuts will affect every division of Endeavor’s core business, including talent agency WME at every level of that company, and portfolio holdings including live events company IMG."

    WME-IMG je vlasnik ufc-a.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Eddie Hall vs Mountain. E ovo ce bit mec :D

     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    I MMA postaje cirkus. Ako se ovo može nazvati borbom, izaći će ispuhati za deset sec i onda ćemo gledati dva pijanca kako se grle.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Sta ih briga realno... obojica ce uzeti preko milion, pa makar se samo pojavili jednu rundu.
     
    forzamilan likes this.
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovaj card su mijenjali sedmicno, ali eto, ovo bi trebao biti lineup za vikend:

    [​IMG]
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    So it begins:

    Jacare Souza has tested positive for COVID-19. His fight tomorrow is now off.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nadam se da neće otkazati event. Nisu ga smjeli pustiti kada je rekao da ima u porodici oboljelog, a evo i kruži snimka kako je bio u kontaktu sa drugim borcima

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Pozitivan je i njegov timski, cornerman. Sumnjam da su jedini.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Nganu za 20 sekundi. Lik se još ne dize.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Steta za Tony-a, bojao sam se ovog scenarija, stigle su ga godine a i Gaethje u ovakvoj formi je uvijek los matchup za njega.
    Nije pomogao zombie mode ovaj put, necemo nikad vidjeti Tony vs Khabib, bila bi super borba.