Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Dec 19, 2011.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    MyProtein.ba je totalno propao.

    Za BiH uopšte više nema popusta, (10% koliko nude, ne može se aplicirati), referal link ne radi, proizvodi koji su na akciji se ne mogu stackati.

    Čak sam primjetio i da je opis pojedenih artikala netačan.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da li ovi sa myprotein.com shippaju za BiH? Vidim imaju anniversary. sale i popuste do 70%
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prije jesu, nisam odavno naručivao. Samo pazi da ne predje 300km

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Myprotein strasno nabio cijene. Mada su i drugi dramaticno poskupili. Tesko vise nac 1kg whey ispod 15EUR po kg.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    Jel ima neka dobro provjerena online radnja sto vitamine prodaje, dodatke prehrani itd?

    Hvala
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pozdrav,
    Može li preporuka za traku za trcanje?
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma biciklo ti je bolje rjesenje.

    [​IMG]
     
    nFare likes this.
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam da je neko kupio traku i koristio duze od par sedmica, dzaba ces pare baciti.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Osim toga za traku treba puno izdvojit. Cak i najjeftinija je 3x skuplja (lupam, mozda i vise) od jeftinog sobnog bicikla.

    Izadji na havu i trci. Ili kupi biciklo...
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Uplati sebi teretanu i odi tamo trci.

    Barem ces imati neku motivaciju za treningom.


    dobar pežov

    kol`ka mu je potršnja kalorija, prosjek? :D
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    Jest Linus Torvalds, covjek se ne skida s nje po citav dan :D
    Doduse mislim da je i on dosad batalio to.

    https://news-cdn.softpedia.com/imag...-Shows-Off-His-Home-Working-Desk-451264-3.jpg

    Inace ima i sobno biciklo, ne mozes svakako ovo pravo voziti kad nije sezona, ali je pravo biciklo zabavnije nego ove kucne sprave.

    Ja sam cesto u gym na traci, ali ono sto mi je zaista pomoglo su druge sprave i trbusnjaci, skinuo sam skoro 5 kila za ovih par mjeseci aktivnog treniranja, i naravno korekcija ishrane.
     
    Last edited: Aug 20, 2024
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Skinuo sam od januara 11 do 12 kila. Na traci bio dva tri puta. Biciklo nijednom.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U Njemackoj su polovne do dzaba jer to svako 2-3 puta iskoristi i onda molis boga da neko da 50e da odnese.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni su te trake glupe. Idem u teretanu ali ako trcim, onda je to napolju. U teretani samo biciklo.

    Najsmjesnije mi je kad vidim ljude da hodaju na traci u teretani. WTF. Ili oni sto rade kardio 5 ili 10 min, nema smisla...
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Tebi smiješno i tebi nema smisla što ne znači da nekom drugom nema.

    Vani kiša, pljusak, smog, prljavstina, magla, pa upekne sunce, pa prži, pa sparina, pa nemaš gdje kako treba istrčati, pa rupe, pa kamenja, pa izbjegavaj i ljude i auta i bicikla i govna romobile, pa pazi da nogu ne izvrnes na glupost i neravan teren i asfalt i milion stvari.

    Imas treninge gdje se radi sprint npr 8x po 30-45s, sa hodanjem izmedju svake serije po jednu minutu npr, i takve stvari su mnogo lakse za odraditi na traci. Nekad je bolje i 15 minuta na traci ali kvalitetno odraditi bolje, nego citav Boziji dan hodati po gradu.
     
    Aldiin likes this.
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma jok ba, napolju npr suncano i 25C. Ljudi u teretani hodaju po traci. Dje to ima smisla? I kakve rupe, kamenja? Ovdje parkova na sve strane, gdje je bas lijepo istrcat se, ili eto hodat.
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Gdje ovdje?
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  20. selvin

    selvin Moderator

    E kod vas u Minkenu je to drugacije...