Nokia 5800

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by XTRage, Feb 28, 2009.

  1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Sumnjam da ce ti i doci u skorije vrijeme, prebaci product code na Euro1 zonu i zavrsi stvar.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma fazon je sto je to od direktora, pa se ne mogu zajebavati. da je moj to bi bilo davno odradjeno. ovako cu cekati pa kad izadje dobro dosao.
     
  3. veN

    veN Aktivista

    jel moze mala pomoc u vezi ovog telefona. Danas sam ga kupio i na sebi ima T-mobile software v31
    Posto zelim da ukinem Tmobile logo i i sve sto ima veze sa tmobile na telefonu, trebao bi mu promjeniti product code i ubaciti novi software ali kako?
    Koji program mi treba, da li negdje ima postupak objasnjen?
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pretrazi forum, spominju se programi NSS i JAF.
     
  5. artemis

    artemis Komšija

    Koji je jednostavn/brz program za prebacivanje i konvertovanje videa na 5800? Skinuo nesto sa yubita, prebacivao sa onim nokia ovi, ali javi da ne moze da pusti video, samo ton na mobu...
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja bez problema gledam youtube klipove bez ikakvog konvertovanja na N82,znaci .flv

    Da nisu kakvi HD klipovi?
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Cime si skidao sa jubitua?
     
  8. artemis

    artemis Komšija

    Sa youtube downloaderom, ali u mp4 format.
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

  10. artemis

    artemis Komšija

    Ugasio mob, i nece da "upali", stoji na onom bijelom i nokia.... jel se neko mozda susretao sa ovim problemom, do cega moze biti?, inace u telecomu je uzet :evil:

    Edit: reset nije pomogao, ali jeste vadenje memori kartice....
     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    Kod mene se to isto znalo desavati, pa sam morao vaditi bateriju par puta, i "prodje" i s memorijskom, valjda neki bug u FW (v40 je kod mene). Sta da ti savjetujem, ili probaj s cooked FW ili ga se kotarisi, jer ce ti se opet javljati, sa memorijskom. Meni se zna i desavati da se iz cista mira restartuje dok nista ne radim ili samo slusam muziku. v50 je u pripremi, kad izadje vidjecemo jesu li sta popravili. Meni to licno ne smeta, jer se ne desava cesto i to samo u odredjenim okolnostima koje sam naveo, telefon mi je super, ali bolji mi je bio P1, ipak :D
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    kod direktora jos na V31. i ne nudi nadogradnju preko NSU-a. 'bem ti telecom...
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Stavis mu EURO1 product code (ako ne koristi "nas" jezik) i eto ti uvijek najnovijeg FW-a.
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    a, nije moj mob. Ne mogu ga tek tako uzeti i flashovati. Uvijek se prica na njega, uvijek mu treba, a i malo je stariji cojek, pa valja dokazati da to nije problem..
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sto se onda ti brines oko toga? Gledaj svoja posla i pusti ga da se gnjavi po servisima ako hoce.
     
  17. Reznor

    Reznor Overclocker

  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nabacio v50, strava dobro :D
     
  19. Reznor

    Reznor Overclocker

    Mene v50 nije dojmio. Jedina znacajnija stvar je poboljsan scrolling, ostalo su dzidze.
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Meni je znatno brzi u svemu, browser je poboljsan, responsivniji ekran dok pisem poruku...