PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    PlayerUnknown’s Battlegrounds is getting a level select, presumably so everyone can avoid playing on Miramar. The option will come to the test server soon, allowing players to choose exactly where they get to blow each other up.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Izaso ovaj novi patch juer, ovaj SLR je bas dobra puska. Kao SKS ali sporije puca i preciznija je na vecoj udaljenosti.

    [​IMG]
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Congrats. Ima dosta promjena. Gomila novih dodataka za oružje. Sada recimo SKS koristi extended i suppresor od AR. Ima onaj grip sto daje brzu tranziciju hipfire to ADS. Ekstra je. x6 je defnitivno najbokaj optika.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobre su promjene samo su pošteno osakatili loot. Pola mape sam obisao, skoro u top 10 i nemam nista. Otisao na shooting range, kontam sad' kada se naoružam do zuba. Našao lvl1 kacigu i sačmaru. Sad kad' vidim kuću, mrsko mi ulaziti. Znam da nema nista.

    Nisam mogao 9mil naci.

    [​IMG]
     
  6. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Novi update je preporodio igru koliko toliko , AKM i SLR su trenutno OP puške i najbolje su za korištenje .
    SMG je znatno pojačan tako da lagano možeš doći do top 10 sa UMP-om i li Vectorom .
     
  7. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Do sad sto sam igro 3 puta kad sam naso SLR i 3 puta sam pobjedio hahaha
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Krenuo i ja ovo igrati ponovo, do sada najbolje sto sam uspio je #3, a svaki put sam u top 10.
    Mozemo se okupiti navecer pa da haramo timski.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. NAILS

    NAILS Moderator

    "We’ve decided that we can’t support individual map selection for more than two maps."

    Još se dobro drze pa bude po 1,3mil igraca. Ali isto tako bude i po 300K i poprilicno duze ceknje za start igre:

    [​IMG]

    Nekada igra starta sa 60 ljudi. A oni uprkos tome smanjuju slobodu odabira. Igra je u opticaju vec godinu i 3-4 mjeseca a oni jedva dvije mape imaju. Normalno da se broj igraca smanjuje.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Sanhok is now live! Drop into our new 4x4km map for faster, more intense action.
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    close enough
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hahaha battlegadunds :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Dizu Fix PUBG kampanju: https://fix.pubg.com/

    To kick things off right, we’re beginning the FIX PUBG campaign with a patch that hits live servers today. It includes several fixes and quality-of-life improvements that you’ve been asking for:

    • Limb penetration will be implemented (if a player model’s hands or limbs are blocking a more vital area, bullets will now deal full damage for that area).
    • Graphics “sharpening” will be added as separate toggle in the settings.
    • You’ll be able to mute individual teammates while in-game.
    • Quality-of-life improvements are coming to colorblind mode.
    • Quality-of-life improvements are also coming to loot stack splitting (more control).
    • Vehicle sounds will be reduced when driving in first-person perspective.
    • You’ll be able to adjust your FPS cap (including by setting it to “uncapped”).
    • You’ll also be able to set your in-game FPS cap and lobby FPS cap separately.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Kasne godinu dana.

    Jedna od preksinoc

    [​IMG]

    Da samo hoce izbaciti nešto slicno kao Erangel. Igra stara godinu i 4 mjeseca a oni jedva dvije mape imaju.
     
    Esh likes this.
  17. Esh

    Esh HWB

  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije mi jasno kako nesto najosnovnije poput match makinga oni sjebu i da nakon 9 mjeseci isti nisu jos napravili. Po deset puta nekada moras restartovati lobby jer se match making ubaguje pa ni cancel dugme ne radi da poništis mm pa probas ponovo.

    [​IMG]

    Nisu napravili engine niti game asete, igra ne moze biti jednostavnija i oni nakon ovoliko vremena i dalje imaju igru u alfa stanju.



    [​IMG]



    Milion igraca online a zbog buga gdje igraci ne mogu da udju u partiju, nekada mecevi startaju sa 15 ljudi. Dodaj tome da ne mozes birati mapu na kojoj hoces da igras, pa ako ne uletis gdje zelis, moras izaci i onda sve iz pocetka.

    Neko jednom rece: nedo bog da dice pravi nesto esencionalno. A ovi su jos gori.
     
    Last edited: Aug 26, 2018
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Back to back. Zadnji najmanji krug sa 4 igraca, prone. Svi cekaju ko ce prvi. Oborih #2 dok sam bio iza plavog hahaha...

    [​IMG]