PS3

Discussion in 'Igre i konzole' started by GW, May 21, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nani

    Nani Komšija

    :lol: :lol: :lol:
     
  2. Esh

    Esh HWB

    smijesno je kako fanaticki pristupate ovoj temi... bolje bi bilo da se razgovara o kvaliteti - igrivosti raspolozivih igara, jer onaj koji doista zna nesto vise, zna i da "najbolji" raspolozivi hardver ne znaci nuzno i najbolje "iskustvo"...

    igranje bi trebalo biti zabava, pa cak i kada ste sa druge strane...
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    meni je do sad Wii :D najjaci :D dzaba PS-u i cell i sve i X-box-u M$ iza ledja :D kad ja sjednem kuci u fotelju :) pivu pored sebe gumene cizme, sesiric:D i zabacim udicu pred TV-om :D i lagano cekam da se upeca :D ili tenisa :D sa burazerom :D da se razletimo po kuci :D
     
  4. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    A nisi video prethodna dva posta u kojim on omalovazava moje misljenje??? Tipa "J*b* mi se sta ti mislis" i "ne smaraj"To ne vidis? Bas mi je cudno zasto :D ... Zamolio bih te da dijalog izmedju "Bahija" i mene zaobidjes, pokazao si sve svoje znanje i umece ranije ...

    Primetih da na ovom forumu ukoliko ne mislis kao Sulu, Bahamut, Peacemaker ili Nani, automatski si oblezen kao neznalica ... Sto je apsolutni nonsens ... Jedini covek koji bi mogao da utice na kvalitet ovog foruma, a da ima sredstva u rukama, mozda i najbitniji u svemu ovome, nema dovoljno vremena da se bavi ovim forumum, sto je velika steta ...

    PS3 kao komad hardvera jos uvek je nepoznanica, i to u smislu sta ce biti ustvari finalno resenje ...

    Cinjenice su da :
    - PC postoji, i uveliko se prase igre vrhunskog kvaliteta na istom (Call Of Juarez, Dark Messiah, Oblivion, Company Of Heroes itd)
    - X360 postoji, i takodje se prase igre na njemu uveliko (Oblivion, GRAW, Table Tennis, Moto GP, PGR3)...
    - PS3 jos uvek ne postoji ... I ne zna se kada ce biti dostupan ... NIti se ista jos uvek prasi na njemu ... :D

    Evo jos jedne interesantne vesti :
    http://www.kotaku.com/gaming/analysts/a ... 199141.php

    Treba citati, sve, i izvagati, na osnovu cega mozemo da tvrdimo da je PS3 najmocnija platforma u trilingu PC-PS3-X360, odnosno, da li na osnovu do sada prikazanog mozemo reci da je PS3 ustvari samo HYPE za sada, i da je maltene u istom rangu sa konkurencijom (na stranu sto ce PC to da presisa vrlo brzo, ako vec i nije :D) ....

    Ja sam na osnovu svega sto sam do sada video i cuo, ipak blizi opciji 2 ...

    Pa bih molio neki opipljiv argument ... Da nije mozda Real Time Weapon Changing ?:D
     
  5. FearLess

    FearLess Aktivista

    I ja uzimam Wii 100% a X360 uzimam kad dodju modifikacije za igranje svega i svacega 8)
     
  6. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Kog tipa modifikacije? Mislis na "one" modifikacije? To vec ima :) ... Pred rukom su mi skoro sve igre za X360 ... You Know What I Mean :)
     
  7. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Hehe, ja sam na PC-u odigrao poprilican broj igara, a koliko si ti na PS3?

    Ne, nemoj mi reci .. pusti me da pogodim ....

    0?

    I to minimum do marta sledece godine ... Divota
    :mrgreen:
     
  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    PS3 nije jos izasao pa nemozemo se raspravljati ko ima bolju grafiku i kod koje konzole su bolje igre
    PS je uvijek imao dobre igre i nesumnjam da ce sad biti izuzetak, ali se cini da SONY ima neki problema sa isporucivanjem dovoljnog broja konzola pa su izbacili Evropu iz prvog plana, ja neznam kakvih problema tu mozemo samo nagadjati osim ako neko neradi u SONY-u pa da zna sve o njemu
    Ko prati trziste zna da uvijek ima hype-a pa tako i oko PS3 kruzi hype i tu u velikoj kolicini neki od njega moze biti tacan neki ne ali kazem to cemo tek znati kad na police dodje PS3 i kad ga mi licno budemo imali u svojim rukama.
    Sada skupljajte pare za PS3 ili kupite X360 ili kupi te si High End PC ili Wii to je vas novac i ja se tu ne petljam a nebi trebali ni vi, nemozes ti covjeku preporuciti PS kad se njemu nesvidjaju igre na toj platformi i ornuto nemozes covjeku prporuciti XBOX kad nevoli igre na toj platformi to vrijedi i za druge platforme.
    Nke svako igra na onom na cemu moze i hoce, svi smo mi gameri i nebi se trebali svadjati kad znamo da dosta ljudi te gleda sa prezirom kad kazes da igras "IGRICE" i kad pokusavaju da zabrane da se neke igre pojave na policama zbog nasilja

    ZATO
    HAVE FUN WHILE PLAYING THE GAMES THAT YOU LOVE ON PLATFORMS THAT YOU LOVE
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    a pazi ovo on je platio PS2 recimo 600KM i pici igre bez da trzaju vec par godina... jel tako... tako je...


    e haj mi sad reci koliko si ti dao para u racunar u zadnje dvije godine i opet se zalis da imas drop down u fps....


    tako da koliko god je PC superiorniji nije vrijedan tih para sto se tice igranja u odnosu na bilo koju konzolu, PS2 sam uzeo kao najrasprostranjeniju.... to je cinjenica... tako da gore navedeno poredjenje PC-a sa konzolama i tvrdnja da ih je pc vec presisao i nije neki argument...
     
  10. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    God Bless You :)
     
  11. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Ali ja se na PC-u nisam samo igrao ... Radio sam muziku/snimao vokale (cubase, acid, cakewalk, soundforge, kontakt), koristio Office paket, radio DVD autorizaciju, koristio Photoshop i Corel, rokao-snimao, bavio se video montazom, i mnogo mnogih drugih stvari, tako da se dugorocno gledano, to ulozeno i isplatilo ... jedino graficke kartice nisam morao da apgrejdujem zbog svega ostalog osim igara .... Ne mozemo porediti ove platforme kroz finansijski aspekt, jer PC je multiplatforma, dok su konzole prilicno profilisane ... Dakle, uopste me ne zanima finansijski aspekt, niti koliko ce SONY, odnosno M$ zgrnuti para ... Govorim o kvalitetu, a to je ono sto nas korisnike jedino treba da zanima ... (ko ima para kupice BMWX5, ko nema, vozice ono sto moze ... iako se zna sta je kvalitetnije)

    Da me neko ne razume pogresno ... Ne kazem da je PS3 los .. naprotiv, sjajna spravica (trebalo bi da bude sjajna spravica), ali nista sjajnija od konkurencije .... THAT IS DA POINT ...
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma


    kao sto vidis govorio sam iskljucivo sto se tice igrica.. a to je ono za sto racunar sluzio recimo 80% ljudi ovdje... ti si to sve mogao uredno da radis na nekom intel P4 2.8 EE i 512MB (do gige) i sa 9550 grafikom... a pare sto si dao u graficke da kupis i x-box i wii i ps3... i da se igras dok ti oci ne ispadnu...
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista

    ja sam sad napisao da nije nase govoriti ljudima na kojoj platformi da igraju mozda mu se ne svidjaju igre na xboxu ps-u nintendu st ti znas
     
  14. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Ne mozes tako gledati, jer pare koje das u racunar ti daju mnogo veci spektar mogucnosti, sto ces naravno i koristiti ... znaci to ulozeno treba raspodeliti na mogucnosti .... Druga je stvar sto neko racunar koristi samo za jednu stvar... to je zalosno ustvari ...

    Dok konzole gledas samo kroz prizmu igara ....

    Zato i ne zelim da zalazim u to sta koliko kosta ....

    PS3 i X360 traze i pristojan HDTV, sto bi svakako trebao uvrstiti u cenu kostanja onda, i cene igara .... Zato i ne zelim da raspravljam sta koliko kosta ...
     
  15. Goranstein

    Goranstein Aktivista

  16. Shenron

    Shenron Komšija

    super video :mrgreen:

    Al ova tema pocinje bit dosadna. :lol:
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    Rekoh ti ti ne znas progovorit a da ne vrijedjas, kao sto si i vidjeo, znaci ja ti kazem na lijep nacin da prestanes biti opozicija svemu i svakome a ti mene opet o znanju podjebavas, pa vidis Gorane odkad si dosao na forum navodis linkove samo navodis, navodis linkove, znaci nemas svoje formirano misljenje nego pricas sta drugi kazu, navodis sta drugi kazu. To nije znanje, to je cisti copy/paste. O mom znanju sigurno necu s tobom raspravljat!!! To je tema za sebe, s kojom zaista al uz svo postovanje tebe ne bih zelio kao sugovornika jer zaista mislim da nemas osim navoda sta reci! Minimum 90% ljudi na forumu imaju nesto za reci da ne citiraju nekog za razliku od tebe koji stavis 20 linkova i ponavljas ko papagaj sta je neko rekao. Pogledaj apsurd koji ti radis, dakle pricamo o necemu sto jos nije izaslo i koja god informacija dosla dali sa stranih foruma, bench ili news sajtova je nepotvrdjena, jer ti ljudi isto kao i mi ovde onako seru u prazno, i ti opet navodis linkove, koji veze sa vezom nemaju kao npr onaj CAB, to ce sigurno ugradjivati u PS3?! Ne nego ti moras pokazati kako si najpametniji i kako znas vise o bilo cemu od drugih, Bahamut je pricao o PS-u kad mi ostali nismo u kindergartenu bili, ovo ja tvrdim i znam, i dok sma ja kupovao Pentium III, Bahamut je imao 100 igara na PS. Prema tome i ona tvoja recenica kako opet "ti mislis" kako bahamut nije nikad ni jednu igru poigrao na PS je opet podjebavanje i provokacija! JJer ti hoces da se tebi neko divi, tebi se ne divi niko, da si Bill Gates, jer sa takvim nacinom razgovora ti admini koje si gore pobrojao najradije bi ti bancinu spucali iz prve. Jest Gorane ja sam noob ja pojma nemam, al reci cu ti jos jednu stvar ti ljudi koje si gore pobrojao sigurno imaju vise znanja od tebe i osnovali su ovaj forum pa ako nista iz postovanja bi trebao da se normalnije ponasas jer niko al niko tebe nije ovde prvi napao! Dakle ja se ne raspravljam s tobom nego pricam s ljudima koje ti citiras i naravno koliko smo vidjeli pogresno interpretiras. Ne vrijedjam te al lijepo ti govorim da je svaki tvoj post ismijavanje tudjeg posta, al pazi svaki, dolazim na forum da vidim koga ces krenuti ispravljati, omalovazavati, ispravljati jer si ti u pravu. Sta ti mislis sto si dobio onakav odgovor od Bahamuta, nista ne dolazi slucajno, jer svi su citali tvoj nacin razgovora koji sam naveo gore. Umjesto tvojih recenica tipa "pricaj to svojim kompicima u mahali" , "mlatis praznu slamu", "pojma nemas", itd mozes lijepo reci ja, znaci "ja" mislim da to nije tako, iz ovog ili onog razloga. I dok god budes razgovarao na nacin na koji razgovaras teme ce prerastati u sve samo ne u ono u sta bi trebale.
     
  18. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Zaista me mrzi da ti odgovaram, a imam ti sta reci definitivno ...

    Jedino sto mogu reci je sledece : Naravno da imam misljenje o PS3, a formirano je na osnovu prikazanog, i informacija koje se mogu naci na netu ... Nemoj mi reci da si ti drugacije formirao misljenje ..??? Pa sve sto si pricao o DX10 i novim grafuljama si procitao na netu ... ISPRAVI ME AKO GRESIM!!! .... I sasvim je normalno navesti odakle je izvor ....

    Dakle, ne zelim uopste diskutovati sa tobom, jer nisi dorastao zadatku .. Ajde, idi uzivaj u svojoj fancy sobici daleko od ljudi, i kuckaj po forumu ... Bye ...
     
  19. Nani

    Nani Komšija

    E vidis super ti je post bio bez ikakve ironije osim te zadnje 2 recenice al to si ti, jos samo kad bi to malo popravio super bi bilo, mogli bi se vratiti na temu :smt002
     
  20. Nani

    Nani Komšija

    Pa opet vrijedjas, cccccccc covjece covjece, pa tebi se ne moze nista rec da neku uvredu ne napises. Kakvom zadatku, nisam znao da imamo zadatak druze komadante? Legosu moja fancy sobica kosta jeftinije od tvoje 2 7900GT-use lafe, pa ona ti recenica nije trebala, a da jos samo ovo, samo onaj koje daleko od ljudi ima vremena da pohvata sve te linkove koji postas ovde. Vozdrica
     
Thread Status:
Not open for further replies.