Resident Evil [all about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by TopniK, May 14, 2006.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Kako sam ja shvatio oni su živi ljudi samo što su omamljeni nekom religijom-kultom.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Pa to je definicija za zombija, covjek koji je pod komadom zbog uticaja magije ili droga.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Wikipedia

    Znaci mrtvo, reanimirano tijelo nije osnovni recept za pravljenje zombija. :roll:
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Ok...Hvala na jednom novom saznanju.:)

    Inače imao sam mišljenje da je zombi onaj koji je umro pa oživio. Mislim ono, hodajući mrtvac.
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Ponedjeljkom 5. i 6. cas 29 ljudi u razredu postanu zombiji, kad profesorica psihologije pocne da prosipa svoje nebuloze. Znaci, zivi smo a omamljeni i osamuceni. :mrgreen:
     
  6. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ja ne znam sta ljudi hoce... Svaki serijal je potrebno osvjeziti, naravno uz rizik da igraci nece prihvatiti... Po mom misljenju je to uspjesno uradjeno sa zadnjim FF i RE igrama.

    Ako se neko fura na Outbreak i Code Veronica, onda ne znam dalje. Stvar ukusa...
     
  7. MisterYES

    MisterYES Novi član

    To i rekoh, igra za sebe OK, znaci fino osvjezeno, ali je meni bitniji i drazi onaj smek starih koji je toliko dobar da ga nikad nebi ni pozelio icim osvjezavat, mogo bi ga 24h konzumirati non stop :D
     
  8. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    U tom slucaju, nabavi sebi GameCube + RE & RE Zero ;)
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Sam podatak da je RE4 duzi od prvog, drugog i treceg skupa sve govori o igretini.
     
  10. TopniK

    TopniK Komšija

    Meni je trebalo oko 23 sata da pređem.
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Vise treba nego da predjes radnju u FFX :lol:
     
  12. MisterYES

    MisterYES Novi član

    FarCry mi se prvi smucio jer je nepotrebno dug, 10x sam konto da je kraj na svim onim cut scenama :S

    Ni RE4ci nebi falilo malo sazetosti ;)
     
  13. TopniK

    TopniK Komšija

    Far Cry je najbolja igra što odigrah. Da se ja pitam bio bi još duži.

    Iskreno, priča je u ''Rambo'' stilu i nije na nekom zavidnom nivou ali od onih ljepota što u igri vidiš ti dah zastane. Ja sam je igrao i prešao sa GF4 Ti4800SE što znači directX8 grafičkom karticom i nisam mogao vidjeti one directX9 ljepote ali opet me je igra svojim grafikom, pogotovo onom vodom koja na Ultra High oduzima dah oduševila.

    Najljepši osjećaj je kada staneš uz plažu. Kao da si na nekom pustom ostrvu i zaista si tamo.
     
  14. Zombie

    Zombie Aktivista

    trebao si mene pitat'...hiihih 8) :lol:
     
  15. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Evo izasao je i patch koji poboljsava graficki izgled, napokon ...

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Zar sa tom karticom nisi mogao zakucat AA do jaja?
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    :lol: :lol: :lol:
     
  18. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Cekaj, jel to obavezno? Zar ti sa tim medju nogama mislis da si automatski musko? :D
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam vala, ali meni ta grafika izgleda totalno ocajno.
     
  20. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Ali mnogo bolje nego verzija bez patcha. To je ipak port sa PS D'ojke ;)