Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Prodao stari PS4, kupio PS4 pro, i cekam da dodje. Eh, na starom sam imao Eu account, sta mi je sad najbolje, zadrzati taj account (imao je neke igre, nista bitno) ili otvoriti novu US regionu? Vecinom placam putem paypala, a igram (ako ima veze ikakve) FIFA od online igara sa rajom, ostalo je vecinom singleplay.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Oba koristis. Mozes ti kupiti na US jeftinije a igrati na EU.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Znaci da otvorim novi acc na US store-u, pa da onda igre kupovati tako a igrati lokalno, super! :) Zanima me budu li igre tipa SpiderMan na akcijama nekakvim tako online, ili?
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima svake sedmice neki sale, a na US su generalno bolji sales. Budu i AAA naslovi cesto.
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    Kupio sam Witcher 3 Complete Edition. Bio sale na PSN za $25, Full igra + ekspanzija + DLC's. Mislim da je bio dobar deal. Reko da ga razvucen natenane, kako vrijeme dozvoli. Sve super, prica, gameplay, mehanika, stvarno je igra remek djelo... Samo loading time na PS4 je uzas. Kad umrem cekam preko minute da je opet loada igra. Treba ovo svakako upregnuti na kompu, nije za konzole, nikako.
     
    Pelikan and donjapa like this.
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja spiderman probao, odlicno tehnicki uradjen.
    Gameplay mi se svidja isto, ali ja sam spidey fan, pa je to subjektivno.
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Ja cu sacekat popust na Spidermanu. Ok je igra, cini mi se, ali mi se ne svidja bas toliko da bih dao $60. Inace kupujem igre u Gamestop, polovne za dvadesetak dolara, ili ovako na nekim rasprodajama na PSN. Ako je neka ekskluziva popput TLOU, GoW, RDR u pitanju onda mogu izletit za full price, a sve ostalo je buvlja kupovina.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I na PC-u kad umres a nemas SSD cekas minutu. Smanji difficulty i uzivaj.
     
  9. Pasha

    Pasha Komšija

    Ma borba je bas bezveze. Ko je navikao na combat tipa Nioh i Souls, Witcher mu je bezvrze u tom pogledu. Meni inace u svakom drugom segmentu predobra igra, medjutim combat me tjera od nje da je ne nastavim.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ka ga po treći put obrisao sa kompa.
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    moze li mi neko pojasniti nesto,tice se ovih sada ps4ki na kojima dodje vaucer od 20 eura za fortnite igricu
    zanima me je li fortnite igrica besplatna ili se placa i je li ovaj kod sluzi za kupovinu necega unutar igre ili za kupovinu igrice ako nije besplatna
    zna li neko nesto vise o ovome i jos jedno...koji je store bolje prijaviti ovdje od nas...UK (ili je to Evropski) ili US
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fortnite je dzaba, to je vaucer za skinove koji se placaju pravim novcem. Sto se regije tice, vec 50 puta odgovoreno.
     
  13. Esh

    Esh HWB

  14. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    PlayStation Plus - Free PS4 Games Lineup: October 2018 | PS4
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nemoj tako, tek sam narucio PS4 Pro, dok ga nisam otvorio jel to bolje vratiti odmah u radnju i uzeti pare nazad ili? :D
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma kakvi, uzivaj u ps4.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Neće ps5 zaživiti još koju godinu sigurno.
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pa da, 2020 nek izadje, min godinu za neke fine naslove.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    PS4 nije ima ništa prve dvije godine, tek ove i sljedeće godine će najbolje igre izaći, tako bude sa svakom generacijom.