SP 2010 Južna Afrika

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, May 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Falio im je Mueller, nema sta. Uglavnom rezultat suprotan mojim ocekivanjima.
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Navijao za Svabe ali Spanci zasluzeno prosli. Bolje su igrali i nema se sta puno pametovat.
     
  3. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

    Ne mogu da vjerujem da je ono bila ona ista Njemacka koja je igrala protiv Argentine... Spanci zasluzeno idu u finale, ali stvarno su bili bolji realno, iako bih vise volio da su Njemci u finalu. Btw. ako Spanija bude prvak svijeta, onda mozemo reci "hej pa mi smo bili u kvalifikacionoj grupi sa prvakom svijeta, odmah iza njih, a ispred Turske" i to je nesto :smt003 :). Cisto da se podsjetimo:
    http://www.youtube.com/watch?v=_L19seLeTgI
    zanimljivo je gledati dok kamera prolazi pored potencijalnih prvaka svijeta, poznate face od veceras, a na kraju rezultat samo 1:0... :p. Onu drugu tekmu necu da pominjem, ionako nije ni bila bitna :smt003
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  5. senad_986

    senad_986 Komšija

    Je l' me to malo provociras? ;)
    Pa koliko sam utakmica pogledao u zivotu i ne naucio. :)

    A van Persie nije bio u liniji sigurno. Evo sad sam pogledao, ali nece nesto ScreenGrab da uhvati screeshot. Ma, ofsajd 100%!

    A sto se tice ove druge utakmice, Nijemci nisu mogli dahnut'. Prekidali su igru Spanaca, a ustvari oni nisu mogli do igre. Posljednjih pet minuta umjesto da se igra pred spanskim golom, Nijemci su spasavali i onih 1-0. Imali su dva suta u go, a jednu pravu priliku Kroosa. Na drugoj strani, Spanija je imala 5-6 zicera. Kompletan tim Spanije je odlicno odigrao i mislim da je ovo najbolja partija jednoe ekipe na prventstvu i pored onih cetvorki Nijemaca. Da je Spance malo vise htjelo u zavrsnici, Nijemci bi bili ispraceni sa jednom cetvorkom.
    Pedro definitivno treba poceti u finalu jer je u ovoj utakmici pokazao mnogo vise od Torresa na citavom SP-u. Samo da nije bio sebican na kraju.
    Na Xavija i Iniestu ne treba trositi rijeci. Mislim da ce Xavi ako Spanija bude prvak, osvojiti Zlatnu Loptu i na SP-u i onu u januaru. I vakat je vise!
    Gotovo savrsena partija protiv Portugala, gotovo savrsena predstava veceras i nadam se, savrsena u nedjelju (citaj: 2-3:0), mada je sve moguce.

    Jos nesto, Auf wiedersehen, Deutschland!!! Vamos, la Furia Roja!!!
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Finale će odlučiti kome ide Zlatna Lopta - Xavi-u ili Sneijderu.
     
  7. Pasha

    Pasha Komšija

    Makar će se dobro jest :D

    [​IMG]
     
  8. efo

    efo Komšija

    kako ces jest nesto sto ovako gadno izgleda

    bljak
     
  9. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koje li hrpe pedera... :lol:
     
  11. Encor3

    Encor3 Aktivista

  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa šta, gotovo je isto :lol:
    Španija uzima SP, na početku sam i napisao da su mi glavni favoriti oni :D
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ja dosadne li utakmice....dvije tako dobre ekipe, tako vazan susret, a utakmica ocajno losa i dosadna, u prvom poluvremenu -drugo nisam ni gledao jer sam se uplašio da ću zaspati ili da će mi se ugasiti životni plamen u grudima...zaista je to bila jedna iscrpljujuće loša fudbalska predstava u 1st half
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ne vintam te, zaista sam to mislio zato sam i boldirao, inace i ja sam ih pogledao tonu al opet te detalje ne kontam....
     
  15. FearLess

    FearLess Aktivista

    Pa svi igraju bunkercinu prtov Spanaca. Ocekivao sam od Svaba da igraju otvorenije a oni se branili sa devetoricom.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma


    zlatane,ova utakmica je bila kao partija šaha-čisto taktičko nadmudrivanje.ti bi to makar trebao znati i trebao bi uživati u tome :lol: :lol: :lol:
     
  17. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ne znam. Meni je utakmica bila dobra. Samo da je bilo vise golova. Istina, prvo poluvrijeme jeste bilo malo dosadno, ali kad je odbrana Svaba pocela popustati u drugom i kad je pocelo sijevat' na njihovoj polovini, postalo je zanimljivo.
    Svi govore kako Spanija igra lose i da postizu malo golova. Da, daju malo golova, ali ne igraju lose. Losi su samo u realizaciji napada. Interesuje me samo kako bi druge ekipe igrale kad se protiv njih postavi bunker?
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    iako nevjerovatno mnogo volim šah, nekad mi nije do njega, najsvjetlija tačka večeri mi je bio kratki osmjeh što mi ga je na odlasku kući jedna slatka djevojčica uputila...bio je kratak, ali je govorio tomove....otišao sam ipak zadovoljan kući i ostatak noći sam proveo detaljno razrađujući taktiku i strategiju za nastavak te bitke... :smt003
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    zlatane,zvučiš kao pedofil...



    sad mi pade na pamet nešto.prije SP kad je Gana gostovala u Sarajevu,neki govoriše da Gana nije neka reprezentacija,da se ne treba zbog nje stadion ispunit.gdje su sad takvi junaci :lol:
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    dobro rečeno... da je bilo malo više sreće ko zna dokle bi ghana došla...a pogledajte kako su neki poletili da omalovaže BIH pobjedu nad ghanom...kao i dobar rezultat protiv moćne njemačke
     
Thread Status:
Not open for further replies.