SP 2010 Južna Afrika

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, May 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    S kim ono igraju Oranje u finalu? Sa hrpom pedera? Fakat je smijesno...

    I ne, nije mi krivo sto su Schwabe izgubile, cestitke Spancima (tj. Gomili pedera) na dobroj igri. Spanci (tj. Gomila pedera) su igrali odlicno, napadacki...jest da su ga zabili samo jednom (mada su ga mogli zabiti vise puta), ali tako je kako je. Svakako, najbolji pojedinac u ekipi Hrpe pedera (tj. Spanije) je Peder, pardon, mislio sam Pedro. Cestitke Pederu i ostaloj Hrpi pedera.
     
  2. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ovo bi trebalo biti smijesno?
    Da bacim kojeg smjeska?
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Ma oprostit cemo mu jer navija za Njemacku, a inace zestoko preseravanje jer ih je Spanije oderala ko dijete zvecku. Sta li su onda Svabe, ako su Spanci gomila pedera? Isto tako gomila pedera, ali koja slabije igra fudbal od ranije pomenute gomile.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Švabe su isko kao i Španija,Gomila Pedera,samo što švabe igraju kao pederi,dok španci igraju kao muškarci-čak se i rimuje ;)
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ne volim ni ja španiju. navijao sam za švabe ali nema tu polemike nikakve, bolji su prošli. izgleda euro 2008. ipak nije bio slučajno osvojen.
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Paul the Octopus veli da će Španija pobijediti, tako da valja te tickete uplaćivati :lol:
     
  7. malavila20

    malavila20 Novi član

    Paul the Octopus :lol: :lol: :lol: ima pravo, stvarno će Španija pobjediti. Inače jedna druga hobotnica je izabrala Njemačku...
     
  8. metallac

    metallac Aktivista

    Ma paul je legenda :D... Eno njemci hoće da ga stave u lonac :smt005
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Mislim da čovječanstvo neće nikada biti svjesno kakva je mafijaško-kladioničarska malverzacija taj oktopod :D i na koji je način dotična povezana sa sudijama (koje smo dosad vidjeli na djelu) i FIFA-om
     
  10. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Spanci ce osvojiti prvenstvo, tu ne treba nikakva logika ni mudrovanje, a pogotovo ne Paul the OctoPUSS :D
    Nek' Spanci osvoje, Oranje nek' se okite srebrom, Schwabe bronzanom medaljom i svi smo happy :D
     
  11. senad_986

    senad_986 Komšija

    Haj'mo prognoze za veceras!?
    2:0 za Špance.
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    3:0 za Holandiju
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Spanija - Holandija 2:1 :)

    Steta sinoc za onu precku Forlana :)
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    :smt023

    Jest steta, ali onda ne bi pogodio na kladionici :D I Spanija mora dobit veceras u 90', to 2:1 bi bilo super :D
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Which way to holland :D
    2-1 za Oranje :D
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    2-0 za holandiju. HUP HOLLAND HUP!
     
  17. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ajde da se i ja okusam - 2:0 za Holandiju. U najboljem slucaju 2:1 :mrgreen:
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    2:2, Oranje uzimaju na penale :)
     
  19. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    0:0 produzeci penali....mozda 1:1 al penali 100% :D
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija

    Uzet će Španija, mada bih volio da uzme Holandija. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.