SP 2010 Južna Afrika

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, May 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Esh

    Esh HWB

    Ne bi bilo spomenuti i grozno vodjenje ovih emisija pred utakmice. Jasno mi je da veci dio sportske redakcije boravi u Juznoj Africi, ali ljudi moji pa ovaj nivo neozbiljnosti se ipak nije ocekivao, da ne spominjem ove papanske nagradne igre...
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ma ja se i ne obazirem na to. kada je poluvrijeme jednostavno ne gledam onu žensku nema pojma o fudbalu, također i emisije prije tekme redovito preskačem. a baš su se mogli potruditi da naprave emisiju, da naprave štimung da to liči na nešto sa ponekim stručnim gostom i kakvom nagradnom igrom ali jedna ogromna 0. a daleko od toga da treba uložiti tu neke velike pare, više je riječ o ideji.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    I made it :smt007
    hurmine prognoze za sutra:
    Alžir - Slovenija; nerijeseno
    Srbija - Gana; pobjeda Srbije
    Njemacka - Australija; pobjeda Njemacke
    :lol:
     
  5. Esh

    Esh HWB

    I ova "novinarka" sa BHRT-a je na kraju "remizirala sve" :D
     
  6. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Dosadna utakmica,al zato su navijaci bili neumorni kao i obicno čalakanje punih 90 minuta... :| ...
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    england=fail.
    ako capello ne može ništa uraditi sa englezima onda ko može?
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Stativa me sprijeci u tacnoj prognozi za SAD :D
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija


    eh dobra je ovo pouka kriticarima nase repke i selektora....a nedaj boze da je nemanja supic primio ovakav go ko sto je primio ovaj engleski milioner....
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija


    Kakav ba milioner ? Onaj frajer nema za kifle, jer brani u West Hamu. Odavno je poznata stvar da Englezi imaju problema sa golmanima.


    Njihova igra se sastoji iz individualnih poteza Messi-ja i Tevez-a, nema ničega timskog, barem ja nisam vidio. Bilo koji jači protivnik, recimo Talijani koji su majstori u odbrani, zakrpit će ih vrlo fino.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nema za kifle :lol:

    40-50k funti sedmicno prima sigurno...
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    To je opet daleko od milionera. Ono je bilo žargonski : ''nema za kifle''.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Ali malo "neraspolozeniji" golman od Nigerijinog bi primio jos 3-4 komada na onoj utakmici :D A i mora Messi konacno nesto pogodit, previse mu je sansi golman branio :D
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    englezi ce ga razapeti :) nebi mu bio u kozi . Mali Harte je izmislio fudbal za njeg :lol:
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja


    Hajd se opet sracunajte :) Cuj nije milioner sa 50k funti sedmicno.
     
  16. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Ne branim ga al da se prisjetimo da se desavaju "cesto" onakve pogreske pa cak i najboljim koji zaradjuju tri puta vise :roll: :mrgreen:

    http://www.youtube.com/watch?v=VSLYkWJ0QUA Buffon


    http://www.youtube.com/watch?v=Zwclb7ztywg Casillas


    http://www.youtube.com/watch?v=U48x7x1E1L4 Dudek

    imao je i Kahn vise puta...


    Edit:

    @pasha

    Pa u svakoj jacoj ekipi igra se sastoji od individualnih poteza koji eventualno na neki nacin rijese utakmicu naravno + timski rad al dzaba ti timski rad kad nemas u ekipi jednog-dva igraca koji su u mogucnosti da u svakom trenutku naprave neku promjenu,eto nadji mi jednu ekipu koja se ne oslanja koliko-toliko na jednog-dvojicu igraca,a da se razumijemo u Argentini imas vise od dvojice takvih igraca.
    Samo mi nemoj spominjat Grcku kako je osvojila EP sa cistim timskim radom (10-0-0 formacijom) :mrgreen:
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija


    Porezi, porezi...

    (ali dosad vjerovatno ipak jest milioner :D )



    Ej, pa ja to i ne gledam.
    Mada, uspio sam na poluvremenu uhvatit kad je rekla "ja sad predlažem da nastavimo prenos". Čuj ona predlaže da se nastavi prenos :lol: Isto ko da treba Kemal Hasić izać otpjevat pjesmu, pa eto, možda je pravi momenat da se to odradi
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    nije to bio samo timski rad, bio je to i motiv i ko zna šta još...stvarno šta se to zaista desilo 2004?
    Sreća? 2x tukli jake portugalce na njihovom terenu i sve ostale extra repke???!!! nije to sreća nikako...
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    desio se najdosadniji osvajac EP :roll:
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ovaj debilko ne zna koji je minut tekme :lol: vrh :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.