SP 2010 Južna Afrika

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, May 12, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. senad_986

    senad_986 Komšija

    Igrate li FIFA World Cup Fantasy?
    Ako ima vise kandidata, mozemo HWB ligu napraviti?
     
  2. kAcA

    kAcA Aktivista

    Bas to...Padne go, ocekujes urlike a ono nista, samo trube
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Plus sto su komentatori kanta.
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Na poslu, holandija - danska :D

    [​IMG]
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Respect za firmu :)
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a Marijanu, fakticki jedinom dobrom, kako sam cuo brane ili smanjuju broj prenosa jer navodno iritira mnoge...jasno je u kakvom svijetu zivimo.... :smt003
     
  7. metallac

    metallac Aktivista

    Onaj Marjan ima najodvratniji glas koji sam ikada čuo... Da FTV jedina na svijetu prenosi utakmice svjetskog prvenstva ne bi ni jednu jedinu utakmicu pogledao...
    Prvenstvo je bezveze, previše monotono, na svakom stadionu ista atmosfera, svaka skoro utakmica dosadna svi nešto defanzivno igraju fujjj...
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Bem li im one trube, nek si ih ture u ... :)
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ocigledno da nisi gledao Njemacka - Australija. Ako ti je ta utakmica bila monotona, e onda ne znam. Cekaj da Spanija i Brazil krenu pa onda.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Opet politika na javnim emiterima tjera kvalitetne ljude, Marjan je opet za 10 klasa iznad svih ostalih komentatora u FTV i RTRS-u.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Utakmica kao utakmica je bila dobra, ali trube i monoton komentator - dosadno. Zaspao sam na drugom poluvremenu. :lol:
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja obicno iskljucim zvuk na tvu, i upalim zvuk radio kanala koji prenosi utakmicu. One trube se ne cuju, a radio komentatori su obicno 10 puta bolji od ovih na tvu.
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Impresivna igra Holandije. Izgledaju kao kompaktan tim. Ovaj Elia lijevo momak dobro igra.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    holandija rutinski. što se tiče elie ko prati bundesligu zna o kakvom se paklenom igraču radi. mislim da je i on porijeklom sa surinama baš kao i rud gullit, seedorf, davids, rijkaard... znači provjeren :D
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Iskreno iritira i mene. :smt002
     
  17. metallac

    metallac Aktivista

  18. Vedo

    Vedo Moderator

    i nakon ovakvog njegovog komentara "dijamanti, zmajevi bljujte vatru itd itd" citava Bosna je okicena zastavama, svi smo na nogama, zenske gledaju tekme i sl ;)
    Meni je simpatican sto pretjeruje i stvarno digne covjek atmosferu.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To jest, covjek se uzivi i pretjera, komotno se moze reci da su njegovi prijenosi interesantni. Ali je istovremeno i iritantan.

    Da moram birati, opet bih radije njega neko nekakvog dosadnog i sterilnog smora.
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Potpis.
    Makar covjek unese nekakvu emociju, vecina ih ima robotski glas koji uspavljuje.
     
Thread Status:
Not open for further replies.