Star Wars : The Old Republic MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neo Bahamut Zero, Oct 22, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB



    Cisti gameplay, 25 minuta, 17 svijetova na launchu.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. vutra

    vutra Komšija

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0ZsLKzOTsaY&feature=feedu[/youtube]

    Izgleda zanimljivo
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Izgleda zastarjelo, a ni izasla nije, kako po gameplayu, tako i graficki :)

    [​IMG]
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Jesi li gledao gameplay video u 1080p? Grafika izgleda sasvim pristojno.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislio sam na to da svijet izgleda nekako prazno, nigdje nekih detalja. Takodje mi se ne svidja prilicno statican combat. Udaris, cekas sekundu, udaris opet, a la KotOR. Cak na nekom videu kad uradi neki skill gdje tri puta udari, unaprijed uradi damage za sva tri udarca, a tek onda animacija ide. AI je shit isto, ali vecina ovog vazi i za sve ostale MMOe na trzistu. Bice da se nadam nekom next-gen MMO koji ce malo pomjerit granice, a ne da dobijam isto u drugom svijetu :D

    Nadam se nekoj beti, ovako mislim da bi bacio pare. Kad se samo sjetim Aion launcha...
     
  6. Esh

    Esh HWB

    U tom smislu se slazem, po pitanju kontrola i nacina igranja, osim fokusa na pricu i promjena u vezi raidova, nema nekih znacajnijih razlika u odnosu na ostale MMO-ove, cak neke "mogucnost" i nedostaju. Open beta testiranja nece biti, prijavi se da zelis testirati na swtor.com pa ako te izvuku za septembarsko testiranje vikendom - izvuku :)

    Sto se tice nove generacije MMO-ova, onda vjerovatno samo Guild Wars 2 donesi neki novi koncept.
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. Esh

    Esh HWB

  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ne znam jel ko pisao sta, al star wars od kraja godine free to play. da ne stavljam link gdje procitah :D
     
  10. jeretik

    jeretik Komšija

    Da ti to nisi pomijesao sa Star Trekom?
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Definitivno je pomijesao ;) Ova igra jos nije izasla, a Star Wars Galaxies se do kraja godine gasi.
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    vjerovatno da da.. :))) my bad
     
  13. Moncho

    Moncho Komšija

    Postoji li MMO tamo negdje koji ima server ticket manji od 1s?
     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. Esh

    Esh HWB

  16. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  18. Esh

    Esh HWB

    Da, na konvenciji u NYC su odlucili da objave "global launch date". Eh, sad, jos vratiti se s puta i idemo dalje u beti :)
     
  19. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Javljaj impresije :p
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Mogu reci da su pocetne misije pravo dosadne i da bacaju sjenu na "ostatak" igre.