StarCraft 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 29, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Meni iskreno ovo sa tri razlicite igre smrdi strasno na Activision. Samo daj da te sto vise izmuzu ...
    Kao sto pogledah na Tom's Hardware-u Second Take sa BlizzConn-a moze se vrlo lako desiti da ubace pokoju trash misiju samo da popune svoj cap od 30-ak lvla sto bi moglo potencionalno da upropasti onaj feeling koji je stari SC imao. Nadajmo se samo da ce Blizz opet ustrajati na svojoj perfekciji svih detalja ;)
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  4. Esh

    Esh HWB

    The beta test for Blizzard's anticipated RTS sequel StarCraft II will be launched sometime in the "months ahead," according to comments made by Blizzard COO Paul Sams during an Activision earnings call.

    Sams added that an early version of the new Battle.net architecture will be included in the beta test. Those that attended BlizzCon 2008 received a voucher for beta access.
    Unfortunately, Sams did not disclose when Blizzard is planning to release the first of its three upcoming StarCraft II titles, only confirming that a major "frontline" Blizzard title will be released in 2009.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Pokrenuli su novu verziju Battle.net servisa te usput dodali opciju i za prijavu u beta test nadolazecih igara :)
    Inace, ocekuje se da ce doci do konsolidacije WoW i Battle.net accounta pa imajte to u vidu.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Gameplay video, multiplayer, 22 minute:





     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Nani

    Nani Komšija

  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Artwork iz Starcrafta 2 je komplet za ROFL, još samo fale čarobnjaci i elfovi
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    :D We are more then meets the eye :D
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Pocinju prijave za beta test StarCrafta 2:
    Ako ne radi http://www.battle.net, nemojte se cuditi, navala je :D
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja dobijem ovo

    [​IMG]
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Pa to je "cinjenicno stanje".
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Fazon je sto EU odjel jos ne moze dodavati igre, samo US. Tako da nam je pusha.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Sulu je u pravu za situaciju sa World of Warcraft i merge accounta sa novim Battle.net servisom, no bez problema se mogu dodati stare Blizzardove igre. Gdje su ti Diablo i Warcraft fanovi? Jednostavno rjesenje je kupovina Diablo II kljuca za par dolara :D
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Imam ja D2 i ekspanziju orginal, tako da cu probati sa tom varijantom.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Evo kako to izgleda kod pravih fanova (moj mali show-off), mada bez prvog Diabla i WarCrafta nisam hardcore:

    [​IMG]
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Ima li kakav bonus od blizzarda?
     
  19. Esh

    Esh HWB

    U kom smislu, ako imas sve igre? Mislim da nema, a jedini garantovani nacin za ucestvovanje u beti je da ides na razne Blizzard evente i konferencije (pristup se placa) pa nekad nagrade s tim beta kljucevima.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    ExWizzard mi je skrenuo paznju da je od danas moguce izvrsiti merge i WoW accounta sa Battle.net servisom za Evropu.
    * http://eu.battle.net