Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Tako je, dostupna su 2 stream-a odjednom, a registracija na ukupno 5 uređaja na jednom nalogu..

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pokusavam se ulogovati sa telemach accountom na hbogo.ba ali mi izbacuje pogresna sifra
    nisam se registrovao,pokusavam se ulogovati direktno ili to ne moze tako ?
    i moze li se irektno sa stranice gledati sadrzaj,dokumentarci i tako to ?
    ovi hbo 1,2,3 su samo igrani filmovi i serije
     
  3. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Moraš se registrovati na HBO GO i unjeti kod koji se nalazi na moj Telemach portalu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  4. dams82

    dams82 Komšija

    Može se gledati u video klubu preko EON aplikacije, a može i registracija na hbogo.ba preko code-a sa mojtelemach.ba (rubrika televizija/HBO GO) koristiti browser, a ne aplikaciju, na aplikaciji neće da prikaže code. Zaboravio sam to napomenuti u prvom postu jer sam se ja registrovao prošle godine pa nije trebalo opet...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    zippoo likes this.
  5. kai

    kai Novi član

    [​IMG]


    Danas mi tokom rada samo internet pucao 3,4 puta, zaustavim sve, otvorim speedtest vidim da je brzina uploada (to mi najviše treba) pala sa obično 6 mbps u prosjeku na ovo, ne znam da li se dešava još kod koga?
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    garant neki radovi
    prije 4-5 dana u ranim jutarnjim satima...od 24-2 h je pucao internet ili ga nije bilo nikako sat i kusur vremena
    sutradan je sve normalno radilo
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    I kod mene isto, počelo oko 0:05h i ja odem spavat, ujutro sve ok... Garant radovi bili... Televizija je radila ok...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. kai

    kai Novi član

    Samo što sam počeo uploadovati slomi mi brzinu sa 6 na 0, ne mogu ljudima bukvalno da pošaljem naručene stvari jer evo drugi dan zaredom imam grozan upload i nestaje ga redovno..

    Svašta
     
  9. Tyger

    Tyger Aktivista

    Jel iko iz telemach više ovdje aktivan znam da je Hamo bio ali ne viđam ga više ovdje.
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Nema hame ima skoro godina
    Koliko znam nije bilo, možda neko od "klixovaca" koji su skoro došli na ovaj forum...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    Nazalost Hamo vise nije tu, a niko od onih novih nije uposlenik Telemacha.
     
    dams82 likes this.
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    oso i Hamo u EU ?
     
  13. Benq

    Benq Komšija

  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Samo što ne pođu udarati stare korisnike.
     
  15. Majesco

    Majesco Aktivista

    Meni ugovor istice krajem februara, mozeli se ostat bez potpisanog ugovora, bar sad ne vidim nikakav benefit.
    Kako sam prebacio fiksni placao 2 godine 47,50KM, inace bi placao 57,50KM, sad ce bit 57,50KM, ali ne vidim nikakva benefit za stare korisnike, jedino ako ne nazovu i ponude nesto ispod stola.
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

    Samo zovite i tražite bolje uslove...


    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Uvijek se da dogovoriti. Ako ne možeš dobiti popust bar možeš dodatne usluge koje inače nisu u tvom paketu...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Benq likes this.
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je nekad' neko uspio dobiti arene HD tako, kao "uslov" za novi ugovor?
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    tesko ali nije nemoguce,samo treba biti uporan i ici do same sefice...onda je sve moguce

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  20. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ne vjerujem ja sam trazio za premium paket i nisu htjeli da polemisu uopste.Placam ih dodatno 6km i ne mogu da vjerujem da u najjaci paket nisu ukljuceni svi kanali kao i dodatni resiver koji takodjer placam dodatno.

    Moze im se nema ozbiljne konkurencije,a svjesni su toga vrlo dobro.

    Dobio sam benefit u vidu jeftinije pretplate tako da nemam razloga da se bunim previse,ali idalje sam zagovornik ovoga gore navedenog da premium paket treba da ima sve kanale ukljucene kao i dodatni resiver free.
     
    dams82 likes this.