Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Jel trud ako pitam tebe pa mi pošalješ? :)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Molim vas obratite paznju na pravila foruma, znate da ne idu ovakve rasprave oko nelegalnog pristupa sadrzajima.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nisam Arenu 5 puta pogledao od kako su je uveli. Dok je nisu uveli sve mi se nesto gledalo kod njih, kako je uvedose izgubio interest. Doduse ne gledam kablovsku nesto puno. Uglavnom NFL pratim na SK.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Na areni je bila liga prvaka, NBA i italijanska liga, što nije malo. Čitao sam da sport klub gubi i špansku ligi, tako da će to dosta oslabiti ponudu sporta na telemachu.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Arene prenose LP,prenose BH ligu,mnogim navijqcima je to jako bitno,prenose italijansku ligu,isto jako gledana liga...ne znam je li neko napisa da prenose i NBA valjda,ne pratim to pa ne znam gdje se gleda.

    A sto je najgore,izgleda da SK istice ugovor i za Spanjolsku ligu pa ce i to Arene otkupiti...bukvalno na SK neces imati sta gledati

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    To im se vraća što nisu dali SK nikome :) Karma is a bitch :)

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
    selvin likes this.
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zaboravio sam eto i premier liga BiH da je na areni. Uglavnom je ovo katastrofa za telemach. Znam koliko su korisnici sa bh telekomom bili nezadovoljni kad nije bilo sport klub kanala na istom. Sad ispade da će taj kanal postati gotovo nebitan.
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Sve je to komercijalni rat Mts i United grupe unutar susjedne Srbije koji se odražava na region...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne kazem da nemaju kontenta. Ja ligu sampiona ne pratim ima godina. Utakmica tu i tamo. Italijansku nikad nisam ni pratio. NBA imam league pass jer ne mogu slusat balkanske komentatore. Paraju mi usi i na NFLu, ali mi se ne daju pare za njihov game pass.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne mozes gledat LP, ne mozes gledat Dzeku, ne znam sta ce ti TV ikako :D
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije ni poenta šta ti lično gledaš i želiš. Ja nemam televizije nikako, da sve kanale ukinu nije mi bitno jer mi treba samo internet, ali ko prati redovno ovo je veliki gubitak.

    Roditelji 12.12.2019. potpisali dvogodišnji ugovor u kojem im stoji naznačeno da dobijaju arena SD paket kanala na dvije godine, a sada nakon nešto malo preko godinu dana im to ukidaju. Otac do tada imao bh Telekom i telemach jer dosta prati sport pa je htio sve objedinjeno, i odjavi bhtelecom a potpiše ugovor samo sa telemach. Eto šta je dobio.

    Ovo je ponašanje na nivou bhtelekoma kada isti nije imao konkurencije.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ima svako pravo prekinuti ugovor bez penala. Neka iskoristi to.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam produženje ugovora potpisao u utorak na 2 god gdje mi u aneksu ugovora stoji da ću dobiti pored 150mbps i nizi račun arene valjda HD na godinu dana tako mi rece teta na šalteru.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam samo i govorio iz svoje perspektive kako nece na mene licno utjecati, jer stvarno ne gledam te kanale. Da ce ispastati oni zbog ovoga hoce. Vidim vec na FB u komentarima da raja prijeti tuzbama. Nije im ni fer sto su 5 do 12 najavili tu odluku koja stupa odmah sutradan.

    Raja ispasta zbog toga sto 2 kompanije se takmice koja ce imati veci monopol.
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Baš me zanima koliko ce ih napustiti.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Ma neće mnogo, a znaju i oni to, sve se to unaprijed izračuna u 5 deka, pomnoži, podijeli,sabere i oduzme
    Nema zakona da zaštiti potrošače, zato nam je ovako, sve preko leđa potrošača...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ciganska posla nemaju konkurencije jer bh Telecom je smiješan.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    A gdje ce otici? Tamo gdje imaju arene ali nema x drugih stvari...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    RED DEVILS, aNaToMiC ! and dams82 like this.
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Proslo je to vrijeme da sve objedinis pod jednim servisom. Bice kao i na zapadu, 4-5 servisa da sve imas...
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nije ni to problem...ali neka rezu cijenu paketa 30% pa da mi za tu razliku mozemo kupiti te druge pakete i pretplate.
    Po ovoj cijeni i ovoj programskoj semi...ovo je debelo visoka cijena paketa

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.