Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    kod mene ista situacija. dial up prestao koristiti 2007. u prvoj polovici, zadnji račun nije plaćen, slali su par puta par mjeseci i odustali. otada ih nema na mapi 8)
     
  2. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ma pitao sam za telemach.. niste me svatili..znam i sam da ce mi iz telekoma poslati racun.."inace bi propali jer im ja ne bi platio racun od zadnjeg mjeseca kojeg sam koristio 9 dana " :mrgreen: :mrgreen:
     
  3. salocha

    salocha Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Pozdrav svima na forumu.

    Zanima me sljedece:
    Ako uzmem telemachov HD reciver sa HDD-om, imam li mogućnost da se na njega povezem racunarom, poskidam da tog HDD sto sam snimio i editujem na racunaru, sprzim na dvd i sl.
    Zanima me to zato sto bih zelio radi djeteta da snimam neke djecije serijice pa da mozemo kasnije da pustamo.
    Ako neko ima taj reciver moze i malo da opise overall iskustvo sa njim.

    Hvala.
     
  4. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

  5. Esh

    Esh HWB

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Cujem u Vogosci da nije bilo pristupa Internetu po par sedmica. Mozda jos uvijek i traje.
     
  6. Chem

    Chem Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Što se tiče stabilnosti neta kod mene sve je u redu,zadnjih 15-tak dana. Download na 4 Mb/s ide po 480 kb po sekundi,ja sam više nego zadovoljan. Lokacija između stupa i nedžarića.
    [​IMG]


    Jel iko dobio račun za predhodni mjesec ? :roll:
     
  7. daco87

    daco87 Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    jesam, ne brini dobit ces i ti :lol:
     
  8. JaLa

    JaLa Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ma i da dobijete 3 racuna za 1 mjesec, bolje nego 1 racun od Telecoma...
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Nebrin nece oni zaboraviti, meni jucer stigao do 11 mi racunali biznis paket, a od 11 ovaj novi akcijski.
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ali opet je to preveliko zakidanje.

    taj paket bi trebao u ideali da ima 512kb/s. odstupanje od 32kb/s je preveliko.
     
  11. Chem

    Chem Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ne znam kako ću podnijeti 32 kb u sec što me zakidaju,evo već sam depresivan :lol: za 22 KM niko ne nudi ni slično :wink: pogledaj šta HS radi sa torentima. Konekcija ove brzine na bitchnetu je 50+ KM...mislim da ne treba tražiti dlaku u jajetu
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    to je tipično balkansko razmišljanje u fazonu "haj šta fali, puna šaka brade". pakete i cijene istih su postavili oni, moje je da plaćam uredno i da za svoj novac i dobijem uslugu koju plaćam.
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Od kad su mi pustili ovaj novi paket (6 MBit) nevidjeno je stabilno. Prema network magic logovima, nije bilo niti jednog pucanja konekcija u 35 dana :shock: .
     
  14. Chem

    Chem Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    i ta kuknjava i ne zadovoljstvo je tipično balkansko ponašanje :wink:

    btw ,dobio sam račun,2/3 računa je naplaćeno po staroj cijeni,tj.obračunali su cijenu novog paketa od dana kada su ga priključili
     
  15. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Meni obračunali 50/50, negdje 15KM za Business i 18KM za ovaj novi mes'cini! Uglavnom, puna šaka brade! :mrgreen:
     
  16. ........

    ........ Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    pozdrav zanima me jel ovaj tele proradio kako treba mislim na net dali mi se isplati preci s adsla bihnetovog na tele i sta me jos interesuje digitalna njihova tv vec sam korisnik eloba obicne kablovske al me zanima digitalna i kakav je signal zimi i te glup kad pada snjeg nebi nesto da gledam i u kuci kako mi pada snjeg hvala pozzz
     
  17. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Postavljati takvo pitanje je absurdno lol. Fakat daš preć na njihov net XD. E za kablovsku i digitalnu ti nemogu reć. Ali ako ja na ovoj bijednoj ASK kablovskoj imam net i sliku kad pada najveća kiša i snijeg onda će vala i telemach imat.
     
  18. ........

    ........ Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    na kablovskoj ja imam sliku kad je oluja a ne snjeg i kisa vec pitam za digitalnu a sto nebi presao na njihov net flat i jeftiniji i povoljniji i sve samo ako im je stabilna konekcija preci s ovog monopola
     
  19. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    A da se prije bilo cega ponovi koji razred osnovne skole kako bi se mogli sporazumjeti...
     
  20. ........

    ........ Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    hmm nemam kom