The Elder Scrolls IV: Oblivion

Discussion in 'Igre i konzole' started by wacko, Mar 22, 2006.

  1. Ante

    Ante Aktivista

    jos ti je to malo......................skoro konstantno je 3000 ljudi od kojih se 20 zali a ostali ih pljuju sto se zale.......

    neg naso sam mod slican ovom gore, odlican, bas inventory velik i pregledan....
    ima na forumima moze se nac odlicnih, bas sam skinuo jedan koji ti cijelu mapu oboji, isto odlican.....a kakvi se tek rade

    3125 vec postoje mnogi modovi koji mjenjaju sustav levelanja monstera i loota, samo treba malo potrazit, napravljen ko morrowindov, vidis da se sve moze rjesit uz dobar mod
     
  2. 3125

    3125 Komšija

    Drago mi je da to cujem, valjda ce valjati
     
  3. Ante

    Ante Aktivista

  4. 3125

    3125 Komšija

    Sacekacu ja jos sedmicu,dvije da legne nova grafa pa da ko covjek igram, osusi se igrajuci na 25 fps
     
  5. BoLa

    BoLa Aktivista

  6. Ante

    Ante Aktivista

    vidis ja ne kuzim te ljude........... oni se trude pisu post 2 sata........ zbog kojeg cilja......... vidjet ce ih parsto ljudi koji ce ih ionako ocrnit il im rec da prestanu plakat i promjene si igru kako zele u construction setu........ umjesto da igraju taj masterpiece oni trose vrijeme.... a zbog cega? Bethesdu nije briga sigurno, a fanovi to sve vec znaju, neki toleriraju konzolaski nacin igranja, neki ga jednostavno promjene...... i onda ko glup a ko pametan, mi koji uzivamo tu genijalnost, ili vi koji postate svoje beskorisne zalbe na forume, a par modova cini ovu igru puno slicnijoj morrowindu, i na koncu puno boljoj cak i za naj-hard-core ljubitelje morrowinda
     
  7. arbiter

    arbiter Novi član

    sto su se gejmeri razmazili u zadnje vrijeme 8) covjece, oblivion je 'the rpg' i igra se na 10 fps, loncem kafe i stekom drine, a ne uz zujanje ventilatora, miris preklokanog hardvera i pepsi max. volim ja i ovo drugo, ali, dajte ljudi, relax, fps nije heart beats per second :wink:
     
  8. 3125

    3125 Komšija

    Morrowind sam 7 mjeseci igrao na 15 fps-a i nikad vise :p
     
  9. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    kako ce moc radit na sledecim konfiguracijama
    AMD atlon64 3200+
    ati radeon 9800pro
    1gbrama
    i
    AMD atlon64 3000+
    ati radeon 9800SE
    1gb rama
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    Nako :D
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Solidno 8)
     
  12. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    hmm evo napravio sam nije lose "solidno" radi al meni je igra BEZzE odo ja WOW-a :wink:
     
  13. QuiGon

    QuiGon Novi član

    eh ovako da se i ja malo nagovorim nisam dugo..dakle prvo nemojte ici tako direktno.ono sto je jeretik na pisao da 3125 (za onog sa glavom ne znam), nema pojima totalno se ne slazem sa tim. znaci ljudi ti navode bar neke argumente. a post bez argumenata je meni vise manje beskoristan...ko ti recimo navedi zasto mislis da nemaju pojima? po meni je sve adekvatno ovdje.

    dakle oblivion...eh pa igrao sam samo 3-4 sata tu igru i mogu vac reci vako. sa par stvari se slazem...

    1) dakle inventar..moglo bi biti bolje sto jest jest.al ne fali mu tolko editovanje kolko onoj debilnoj mapi u widescreen displayu. odsjeceno pola slike a nista ne vidis. nEPREGLEDNO. da su makar stavili zoom out ili zoom in opciju ili povecali display..

    2) hebeni kompas koji nicemu ne sluzi onako u kvadraticu...daj ba ljudi stavite kompas onaj standardni u krugu koji svi znaju i opciju da markirate sljedecu destinaciju pa da ti on prati stalno dok ne dodjes tu...PA JEBENI UNDERGROUND 2 TO IMA DOK SE VOZIKAS! ako smeta krug pa stavi ga da je transparentan i gotovo...- za kompas..

    3) PLIVANJE u igri FUJJ!!.... igre koje su skoro nepoznate ili tako glupe ko eto recimo tomb rider (neki ce se slozit neki nece al boze moj, vidicemo na sta lici novi tomb rider), al imaju tipku koja ce ti zaronit u vodu...vam u oblivionu pogledas gore iznad vode lik RONI, pogledas gore da izronis nevidis hebeni prst pred okom. mracno pod vodom nenormalno i totalno MUTNO u najbirstrijim vodama kad zaronis MULJ...nisam ba doso da ronim u modrac. pa ja kad zaronim u vodu bez maske vidim bistrije nego ono tamo sto je ;) al nepreglednoo...detalji cine igru dobrom ne grafika!!!!!

    4) malo opcija za pricanje..i sve su jednolicna pitanja. al to i ne smeta puno ba. to sto konj trci uz brdo od 80 stepeni je glupo totalno. al zato nije im tesko bilo napravit kad trcis na konju i neko ga zakaci macem nas kako se lijepo prospe i oduzme ti hitpoitnsa...to mi se svidilo i samo ih jos vise mrzim i pljuljem igru zbog ovakvih glupsoti...ako su vec odradili detalje u nekim djelovima mogli su i u ostalim..radje da su odgodili igru jos po godine i uradili je savreseno. meni nije tolko nedostajala. valja sad kad je izasla neigram je radi ispita..mogo bi je igrad i u oktobru tamna kad prodju svi ispiti. upises godinu a zima polako ruzno vrijeme a ti zasjednes igras oblivion...al eto..vidicemo sta ce NWN2 donjet!

    zakljucak za svaki najsitniji bug teba skinut ocjenu za 0,2 da budem velikodustan zato sto ce ih bit i vise nego da skinu igri ocjenu da ode cak i u -... sto neznaci da radi ovog igra postaje neigriva, nego obecavili su savrsenstvo, ceakli smo savresnstvo a dobili smo prosjecno dobru igru...NIJE DOVOLJNO!!!!! al...obecanje ludom radovanje

    ajd zivjeli...slobodno me sad mrzite i pljuljte po mom postu ja se necu skoro vratit da citam posto sam beznetli ;) a mozda sutra budem ehhehe.

    may the force be wtih you!
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Ma nemamo te sta citati.:p

    3-4 sata si igrao.To nije dovoljno za neki osvrt na igru.;)

    Kupi Sidney 2000 pa plivaj,buckaj se i plackaj koliko hoces,ako ti je u Oblivionu mutno i muljavo. :smt001
     
  15. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    vala poglupa je ova igra dzaba ja kupovao :|
     
  16. 3125

    3125 Komšija

    Bez uvrede ali okani se ti obliviona i RPG-ova uopste, nije to za tebe.
     
  17. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Ma kakav kamikaza, Brčani su gore slabi na RPG-u, njima udrit treba samo PES.
     
  18. kamikaza

    kamikaza Aktivista


    LOL ko smije PES-a nek se javi

    kakva ova igra WOW je izmislio igru za obliivon :|

    i odkud ti znas ko je slab nisi nikad ni bio kod nas :twisted:

    dzahdo kaze se Brčaci kolko se ja razumijem u "jezik" s obzirom da su neki "STUDIRALI" al znao bi ti na Engleski rec :D
     
  19. 3125

    3125 Komšija

    OMG Recenica ti je na intelektualnom nivou amebe. Pokloni racunar u dobrotvorne svrhe, svima ce biti bolje
     
  20. kamikaza

    kamikaza Aktivista


    DoBITNIK SI RACUNARA U "DOBROTVORNE SVRHE" :idea: sad ti skontaj u koje dobrotvorne svrhe ima ih vise :twisted: