Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

    Šta ima veze ko je kada preporučio i da li se duplira ili ne ? Ovdje se daju preporuke filmova. Što više preporuka, to bolje.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Ja ne govorim za preporuku, vec da se moze kulturno search odradit, sta fali stavit ime filma, link na imdb i jos dodatno neki link na trailer i slicno ako se nekome da.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako znam ime filma onda cu ga potrazit na imdb.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Ebg sad, dzaba idemo u offtopic, ne vidim u cemu je problem stavit ime filma. I neces ga search po forumu da bi nasao link za imdb :D Vec ga mozda trazis da vidis ima li preporuka od nekog, je li neko dao neki opis, sta valja, sta ne valja u filmu itd. Meni se desilo par puta, zato kazem da nije na odmet stavit ime filma. Mozda neko nece uopste kliknuti na link kad vidi ime filma, itd. Milion razloga, a tesko napisati 1-5 rijeci.

    Uostalom dovoljno je pogledati prvi post na ovoj temi (Enisov) i procitati sta je smisao teme, pise boldanim tekstom.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

  6. senad_986

    senad_986 Komšija

    Dark Shadows
    Mnogo sam ocekivao od ovog filma obzirom na dvojac Burton-Depp, ali na kraju je ispao cisti prosjek koji je na pocetku obecavao s nekim smijesnim scenama i radnjom, ali na kraju se isklisejiziralo maksimalno i izgubila se prvobitna draz. Ko nije gledao, nista posebno nije propustio.
    Burton je, mogu reci, s posljednja dva filma prilicno zaglibio u mrtvilo holivudskog prosjeka i neinventivnosti. Mozda od Frankenweenieja bude nesto.

    The Avengers
    Samo da potvrdim prethodne preporuke - sve je vec receno.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    U moru nezanimljivih filmova, pristojan film je ovaj "Man on a ledge". Ne treba imati neka prevelika ocekivanja, ali dobro je sto ima 'twist' :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Gledao sam ga prije 7 dana, skroz ok. za ubiti vecer.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Dosta toga je ostalo neobjašnjeno. Meni je film ispod prosjeka.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne znam po cemu ovako dobre ocjene na IMDB ali svakako ispodprosjecan, pomalo isfuran fazon, film.

    "This Means War" - Odlican film, ako niste pogledali svakako to uciniti, da se dobro nasmijete.
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Meni je Chronicle tuga, komotno se moze preskociti.
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    I meni je bezveze skroz, zali boze vremena provedenog uz TV.
    Bolje pogledati Act Of Valor barem je uradjen kako treba.
    http://www.imdb.com/title/tt1591479/
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Golema

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  16. GV

    GV Komšija

  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jaoj. Sad odhledah Chronicle, sranjeee zesce.
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    e onda sam fakat ja naopak ... naspram kraja filma, koji nije nesto, ostatak nije toliko los ... bar meni :D
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

  20. JVC

    JVC Overclocker