Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. senad_986

    senad_986 Komšija

    Men in Black 3
    Standarni MiB - malo akcije, specijalnih efekata, humora, uglavnom, moze se pogledati - za baciti mozak na standby.
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Ja ga gledao prije dva tri dana,ako si gledao Clash of the Titans i svidio ti se o ovaj ce sigurno,malo kao nastavak na prvi dio i mozda jos malo intersatnija radnja.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Clash of the Titans je bio los film, a ovaj je otisao i ispod toga :D
     
  6. senad_986

    senad_986 Komšija

    Kao sto kolega rece, ako ti se svidio prvi dio, onda pogledaj i ovaj. Ne znam, ja sam ga gledao u kinu, pa mi nije bio los zbog specijalnih efekata, ali svakako ima boljih nacina za protraciti 100 minuta. :)
     
  7. p4ja

    p4ja Komšija

    blago receno katastrofa film
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

  9. p4ja

    p4ja Komšija

    to cu pregledat radi sharlonke maceta :smt003

    edit:valjda ovaj pasa nije sve poubijo sa cekicem opet :wink:
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jep, ona je najbolji dio filma :)
     
  11. daco87

    daco87 Aktivista


    Vala meni nije nešto.
    Početak filma je super al kasnije niđe veze. Naravno grafika i dizajn perverzno dobro
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    One uvodne scene su snimali dvije sedmice u Škotskoj.

    Al' su ih snimili... najjači dio filma :D
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ja ga jos nisam odgledao . ne znam sta da ocekujem :lol:
    danas odgledao Alien i Aliens na BR ... triple orgazmi :lol:
     
  14. senad_986

    senad_986 Komšija

    Meni je Prometej vrlo dobar. Kao sto vec rekoste, uvod je najjaci dio filma - fenomenalno-divan je. Rezija, fotografija, zvuk, atmosfera i efekti su odlicni, scenarij je, iskreno receno, los, ali sve u svemu - zadovoljan sam - cak sam se i nasmijao jednom kvalitetno
    "If you can't be with the one you love, love the one you're with"
    :)
    I neki kazu da nema veze s Alien svijetom - ima, kako nema, uvod u sagu, ali mislim da nema konkretne veze s prvim Alienom, ali davno sam ga gledao, pa se i ne sjecam dobro.
    Ne moze se porediti s Alienom - legendom, ali ako smanjite ocekivanja i ne ocekujete nove Odiseju u svemiru, Blade Runnera ili Aliena, pozitivnih impresija cete izaci iz kina.
    Ljubitelji SF-a, ne propustajte ovo ni pod razno.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prometej, okay film. Pogledao ga u kinu, i to 3D bio. Ne moze se reci da ima nekih efekata Bog zna. Mozda par da su impresivni. Prica je solidna. Nista posebno. Nikad nisam bio ljubitelj prequel filmova, a to je popularno u zadnjim godinama. Gluma u ovom filmu mi je najlosiji dio. Ona doktorica, po meni, uzas odigrala svoju ulogu.

    Da, i kazu da, Ridley Scott, vec radi na novim scenarijima, Aliena, i da bi vec iduce godine trebao izaci novi nastavak, na ovu Prometej, pricu. Vidjet cemo hoce li biti sta od toga.

    Skinuo sebi jucer i sva 3 dijela 'Ip Man'-a. Prijatelj mi nahvali, pa reko da vidim valja li cemu.
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma



    Pa samo kad vidis, da je onas otisla u potragu za njima, a u osmom putniku oni nailaze na taj brod .... :) a Alien rasa se rodila u prometeju :D
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sinoc pogledah Prometeja u kinu u 3Du, sam film je ok, ali nikako da se otmem dojmu da je komotno mogao i bez 3Da, jer efekata gotovo da nema, u globalu prosjek. Nije me odusevio. I da kraj filma sluti na nastavak.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pogleda sad film,odlican
    lud dvojac a film otkacen,isti princip komedije ali drugaciji pristup

    najjace mi je kad ispale metak u cisternu i cekaju da pukne a ono nista haaha...to ono fazon iz "filmova",odma sve eksplodira
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    Ali zato pilici lete u vazduh. :smt003
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ekipa znal ko orginalni naslov filma * Probuseni dolar *
    hvala :D