Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Slazem se da se PB odmakao od prve sezone daleko, ali je meni ipak bolja cetvrta nego treca sezona.

    Usput pokojni (R.I.P) Heath Ledger fantasticno odglumio Jokera u The dark knightu, vise nisam siguran jeli glumi ili mu je reziser rekao "be yourself". Pokupit ce koju nagradu posthumno. Iako ne volim Batman-e (neki ljudi-patuljci i sr....), ovaj je stvarno dobar.
     
  2. TopniK

    TopniK Komšija

    Ono je najbolja gluma koju sam vidio...Jedini glumac za kojeg znam da se onako može ''transformisati'' je Johnny Depp.
     
  3. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Heroes season 3 out :D
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Smallville season 8 out :) Samo cu reci da Lexa u onom izdanju vise nema :D
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    ma mogu ga pusiti onda, za mene je kraj smallvilla bio sa season 07
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija

    Eagle Eye

    Izlazi 26.9.2008

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. pac

    pac Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. GW

    GW Moderator

    Još jedan film na osnovu igre. Jednostavno ne može valjati.
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    + kada je režiser Uwe Boll zagarantovana je katastrofa.
     
  10. GW

    GW Moderator

    Nisam vidio da je Uwe odgovoran za ovo. Ima da se proda u 5 kopija. :mrgreen:
     
  11. Hansel

    Hansel Komšija

    Nadam se da će nadolazeći Max Payne demantovati tvoju konstataciju. Zbog svih nas. A filmovi u kojima glumi Mark Wahlberg su većinom dobri. Na osnovu trailer-a, film mi djeluje obećavajuće.
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    U filmu su stavljene neke nadrealne stvari - demoni, anđeli i slična sranja. To mi se ne dopada uopšte. Nikad ne gledam po glumcu film i na osnovu toga da zaključujem kakav će film biti. Ako je režiser dobar, vjerovatno će i film valjati. John Moore mi i ne ulijeva neku nadu za extra film.
     
  13. Hansel

    Hansel Komšija

    Slažem se. Ja sam naveo da su filmovi u kojima glumi Mark Wahlberg većinom dobri i da bi prema tome, odnosno prema toj statistici mogli očekivati dobar film. Znači nije pravilo da nas očekuje obavezno dobar film zbog tog glumca, ali statistika ide njemu u korist. Ovo je više moja sugestija koja je vjerovatno posljedica moje želje za dobrim filmovima. Inače sam optimista.
    Ja sam također protiv nerealnih stvari i maksimalnog kršenja zakona fizike kada su filmovi u pitanju, ali nekada, ako je u film zaista uloženo dosta truda, prihvatim ga takvim kakav jeste i pokušam uživati u njemu (naravo - ako vrijedi čemu).
     
  14. Amash

    Amash Aktivista

    Zeitgeist Addendum(nastavak Zeitgeista) je "vani" i moze se pogledati ovdje:
    ZEITGEIST: ADDENDUM
    Pozdrav
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    Ma to lutko :D
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Body of Lies

    Based on Washington Post columnist David Ignatius's 2007 novel about a CIA operative, Roger Ferris, who uncovers a lead on a major terrorist leader suspected to be operating out of Jordan.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. sumeir

    sumeir Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  19. Esh

    Esh HWB

    I dalje svi zivimo za dan da pogledamo dobar film na osnovu igre :)
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Klasa - optimist. :D