Windows Mobile - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Feb 11, 2011.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Navodno bi svi uredjaji iz druge generacije WP7 telefona trebali dobiti "Apollo" update.
     
  2. Esh

    Esh HWB

  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    znači uzmeš sad novu novcatu, aktuelnu lumiu 800 koja je pritom i pofino skupa i ne znaš da li ćeš dobiti narednu verziju softvera? ono u fazonu nadrealista "more bit' bidne, a more bit' i ne bidne".
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Pa normala da ce dobiti, otkud vam to da nece, mislim da bi trebala i 1. Gen dobit update

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2 Beta-5
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Skpt9I-BxYg&feature=player_embedded[/youtube]

    fino, fino...

    preko pika se već može napraviti prednaruždba za lumiu 610.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Zar ne mogu nekog naći ko zna engleski.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Ima li neko iskustva sa LG E900 telefonom? Imam priliku kupiti jedan nov sa garancijom za 200KM, sto je mislim ok cijena, ali ne bih da bacam pare ako ne valja. Unaprijed hvala.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Ima Enis :)

    http://gadget.ba/view/1487/lg-optimus-7-e900-recenzija
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Gledam da zna biti problema sa internom emmc karticom, pa mozda neko ko ga ima duze vrijeme da napise par rijeci. Mada nema veze, ima garancija ako bude problema. Vjerovatno cu danas ili sutra to uzeti.
     
  12. pac

    pac Komšija

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Imao ga jaran neko vrijem radilo sve normalno. On je bio zadovoljan poprilicno.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Evo da i ja javim da sam zadovoljan. Kvalitetom odlican, jedino ekran nije nista posebno, ali to sam znao i ranije. Kao sto Enis rece u recenziji, power/lock dugme je premalo i definitivno kvari ugodjaj koristenja. Medjutim za 200KM se ne moze previse ocekivati.

    Kako mi je Android dosadio (neoptimiziran, nestabilan, hardverski zahtjevi suludi da bi radio kako treba), ovo je dobra promjena. Symbian je jednostavno previse ostario da bih ga razmatrao kao alternativu. Zasad ostajem na WP7 i iOS-u (na iPad-u). Za pohvalu je da web browser radi bolje nego na mnogo jacem SGS2.

    Najveca zamjerka je Zune koji je jos vece djubre od iTunes-a, katastrofa u svakom pogledu. Mislim da sam zbog errora i bezbrojnih restartovanja aplikacije i PC-a Mango update instalirao preko 2 sata.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Duzina procesa nadogradnje je uglavnom zbog kreiranja backupa za eventualni restore te cinjenice da si sigurno dobio telefon bez ijedne nadogradnje, a NoDo te pogotovo Mango su masivne nadogradnje.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Duzina procesa na jednu stranu to nije (velik) problem, ali Zune je stalno javljao 80072EE2 i EE7 greske nakon svake nadogradnje, tako da sam od prvog do zadnjeg updatea PC/telefon/router restartovao barem 10 puta dok nisam zavrsio kompletan proces. Kada sam skontao u cemu je fazon (telefon je trebalo spojiti istovremeno i na WiFi i na USB), onda je bilo ok. Nakon nadogradnje sam jedva cekao da obrisem Zune sa kompa.

    Sada se samo treba nadati da ce Apollo doci i na uredjaje prve generacije, tehnicka strana sigurno nije prepreka. Bilo bi steta da krenu putevima proizvodaca Android telefona i prestanu s podrskom nakon godinu dana.

    Za sada je najveca zamjerka to sto nema odvojene jacine zvuka za aplikacije i ringtone, a i update softvera preko WiFi-ja ne bi bio suvisan. Nego kakva je procedura oko updateovanja telefona - idu li direktno od Microsofta, ili od proizvodjaca telefona?
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Trenutno je prica takva da update ne zavisi samo od Microsofta, vec od proizvodjaca telefona i telekom operatera takodjer.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    A s obzirom da je LG najavio da nece vise praviti WP7 telefone, veselo. :D
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Uslijed raznih najava i spekulacija, mislim da je najbolje sacekati da se stvari zvanicno objave.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema


    tango na lumii 710
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Windows Phone 7 - oficijelna tema

    Evo prije par sati sam uzeo zeni Lumia 710. Stvarno je super telefon, odusevio me kvalitetom. WP7 radi ko po' mlijeku :) i nakon HTC Legned-a ovo je bas osvjezenje.

    Sad odmah mi je zatrebao BT file transfer. Uslikao malu (danas joj 12 dana :) ) i hoce zena da joj prebacim na laptop, hajde kaze preko BT-a, kad ono prc, neema.. Malo se ljutila sto sam joj prodao HTC-a :) ali smirila se :)