Xbox Series X & Series S

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 13, 2019.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja evo kupio NFS Heat za 5 dolara..

    Sent from my Huawei P30
     
    Neso and Reventon like this.
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To je dzaba, jedan od naboljih NFS naslova,neces se pokajati.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gdje tako jeftino?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Store, 7 dolara payback.. Ima jos dealova, žao mi nemam para 20 dolara forza horizon 4...

    Sent from my Huawei P30
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dark souls remastered bio 12 dolara, ja htio kupiti i istekne to sniženje, sad 20$...

    Kontam crash ili spyro kupiti, ali nisam toliko zagrijan.

    Je li ko igrao bioshock konekciju na ovim konzolama? To je 10$, jest da sam odigrao sve, ali mogao bih opet probati.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam, ja sve gledam da kupujem diskove jer ne bih da se vezem za jednu platformu, osim toga disk uvijek mogu prodat kad mi dosadi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na PS4 je 12e na EU store.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

  9. Neso

    Neso Komšija

    Ja nikad nisam odigrao tu fransizu, a cuo sam da je beton. Upalio onaj prvi dio kada je izasao davne 2007. Samo testirao graficku i ugasio igru:D
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nemam bas zeludac za strasnije igre, sjecam se da me Bioshock dobro isprepadao. Ima neku jezivu atmosferu, nije striktno horror da te istrza, vise je jezivo. Nije kao F.E.A.R, ta igra je bila samo ta te istrza i da te znoj oblije. Ne znam ko je to mogo igrat. Jedino da sam se nacugo pa me boli ona stvar sto ona lica iskacu. :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Decerto likes this.
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Od horrora mi je najbolje legla The Suffering jedinica. Tu igru niko ne spominje. Onaj zatvor mi je bio ekstra. Dva puta je presao na starom celeronu. Ostalo me nesto ne privlaci.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Assassin's Creed Valhalla na 60 fps na Series S nakon današnje zakrpe.

     
    Esh likes this.
  13. Esh

    Esh HWB

  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Moguća RetroArch emulacija preko novih Series konzola :eek::D(dok ne patchaju :p)
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Xbox ima bolju back compat podršku za PlayStation i Nintendo od PlayStation 5 i Nintendo Switch :D
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na Xboxu moras emulirati PS i Nintendo igre stare 10-15 godina da bi imao sta igrati. Mi to nemamo kad jer svako malo izadje nesto dobro :D
     
    Patton2410 likes this.
  17. Esh

    Esh HWB

  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Patchan AC, jos da patchaju Dirt i nece plejka fanboysi imati cime smarati :D
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Trenutno se za 1 EUR dobije 3 mjeseca Gamepass-a, ukljucujuci i EA play te 1 mjesec Disney+. (Pise i u clanku iznad, samo mi je promaklo jucer).
     
    Pelikan likes this.