1. selvin

    selvin Moderator

    Ne mora znacit da su sa spanskog uzeli rijec. Bio je i onaj Sony Kita, pa nisu na bosanskom birali ime :D
     
    forzamilan likes this.
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    haha pocophone...da te neko pita u javnosti koji telefon koristis,sramota bi me bilo rec POKOFON :D
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ovaj fon izgleda nenormalno dobro, ista kamera kao na Mi 8, isti SOC kao na S9, sve za oko 300€
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Ovo bi se moglo i uzeti kada izadje 29tog. Nekako preci preko notcha za ove pare jer je telefon no brainer. Znaci moze se napraviti sd845 mob. po ovoj cijeni dok oneplus se ubezobrazio i dere marzu na budalama.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Malo sam testirao izdrzljivost baterije redmi note 5 :)
    8h nakon skidanja sa punjaca, 8h na 4g te isto vrijeme sharing net putem wifi. 2.5 sata zynga pokera. Spalo na 19%:)
    U to uracunati sat surfanja i sl...

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hehhe, super to kod vas, kod mene dan S8 izdrzi, jest da je stvarno heavy usage, wifi,, 3g, max reza, barem 10-15 appova otvoreno, 3d wallpaper, ali brate opet....
    To je mob od 500 eura, do orea je bilo bolje, na oreo boostali performanse na stetu baterije.
     
    Last edited: Aug 22, 2018
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni note 5 drži 4 dana sa solidnom usagom. Custom rom.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Zaboravih dodati da je u pozadini bili. Pokrenuto cca 30ak app.

    Sveu svemu koristenje normalno cca 30 sati. Ovaj teski test = 8h top :)


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni PUBG na Note 5 uzme 5% baterije do kraja partije, uzmem chickena 'ladno. Sto je jos bolje ne zagrije se, malo na vrhu ekrana, ali nista posebno.
    @bhd moram i ja probati zynga, nisam dugo pokera bacio.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Uzeo i prijatelj note, krenuli ga unlock ali, nema šanse bypassat 360h.. izgleda da su fixali onaj bug. Probali smo i 2.3 i 3.3 verziju softw.


     
    Last edited: Aug 24, 2018
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A koji ce vam to? Bezveze ste mogl lockat telefon, dobar mu je softwer i ovako.

    Nego citam za ovaj Pocofone, valjda su se zakacili sa Oppo zbog naziva, Oppo Realme(od Redmi) pa ovi udarili kontru Poco (od Oppo). Nidje veze al haman da je tako :)
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma nije bezveze, iskreno MIUI mi je bio zanimljiv kratko, buga puno... nabacio clean, brži telefon,gcam, adb, oslobodio prostora i jos par stvari + baterija traje duze.
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

  14. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Sacekaj malo dok se vidi kakav je telefon, dok se pokaže u testovima ha hu...
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nista to, idi samo provjereno sa oficijelnog xiaomi store.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Fazon je sto svaki custom rom ima neki bug, nesto ne radi. Koji je najbolji za RN5?
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    @Reventon predstavljam da to pišeš dok nisi koristio niti jedan.
    Ja evo na ovom dva mjeseca, nijedan bug nemam, odtada izašla još dva updatea, mrsko mi ih raditi kada sve radi, čekam 9.0. Na miui je bilo more bugova.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Vecinom romovi imaju bugove koji su u razvoju. Nakon par verzija svaki bude ispeglan.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne, nego imaš official romove koji nemaju poznatih bugova
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na proslom Huaweiu sam imao custom rom i imao je bug-ova. Na Note 5 nisam nista dirao, kontam jos je nov telefon pa nema kvalitetnog roma. Daj link za taj koji koristis.