BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Divota :smt005

    [​IMG]
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    zovu te da ces poigrat normalno, dok Tale ne svuce 50GB :smt005 :smt005 :smt005 :lol:
     
  3. AggressoR

    AggressoR Aktivista

  4. comrade

    comrade Aktivista

    meni nije :evil:
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja od sinoć na global internetu wadsl imam ogromnih problema sa pingom. Nisam mogao ni world of tanks igrati zbog laga, sad mi buraz kaže probao cod2, slide show. Pretpostavljam nadprovajder isti, linkovi t-coma prema bih preopterećeni radi bihnet adsl-a e pa jbt naš seljački mentalitet :mad:
     
  6. zalizani

    zalizani Aktivista

    Pretpostavio sam.
    Budi strpljiv. :p
    Download ide preko 200 kB/sec
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne znam sta ste ocekivali. Ja koliko znam i na free zoni je bilo pada brzine kada se svi prikace da skidaju!?
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    U čemu je problem cijeli dan zakucano na 200KB/s.

    [​IMG]
     
  9. Looney

    Looney Komšija

    Valjda se situacija popravi i ovo "do 2mbit" bude blizu 2mbit a ne 1mbit kao sada.
    [​IMG][​IMG]
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kod vas je u Sarajevu fakat losa situacija. I kod mene cijepa na solidnih 200kB/s.
     
  11. sumeir

    sumeir Komšija

    Kod mene download kako je i "deklerisan".
     
  12. flatron

    flatron Novi član

    ajde Boga ti ne provaljuj te se...Znaci ako si citav mjesec konektovan bez prekida doci ce ti na racunu da si potrosio 0 MB...zna se tacno u svakoj minuti koliko je skinuto a to sto oni (bhtelecom) sad traze rupe kako da nas izvaraju i uzmu para dok jos mogu to je druga stvar...bar 80% likova koje ja licno znam i koji koriste adsl imaju prekoracenje ovaj mjesec i nikome nije jasno kako...par str. prije sam objasnio i svoj primjer gdje sam net koristio za iste stvari kao i dosada potrosio tih 8 GB limita a ovaj mjesec sam potrosio 3 accounta po 8 GB samo na face i msn...jeli to moguce? naravno da nije...a da budemo realni niko nece otici na salter i pisati zalbe radi par maraka a koliko ima neznalica sto ce fakat misliti da su oni prekoracili...prema tome svi znamo koja je politika bhtelecoma i sve sto nam ostaje je da klimamo glavama i sto bi onaj rekao "samo vici yes yes " :)...
     
  13. JaLa

    JaLa Komšija

    Meni danas od 18.00 extra losa brzina, nekih 30 kB/s....
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    meni je ok brzina, torrenti ekstra ali ping varira od podne...
    [​IMG]
     
  15. flatron

    flatron Novi član

    a meni je npr. ping dobar ali mi brzina od 20:00 nenormalno varira i sad je nekih 1.5 :( a da ne pricam o pucanju konekcije sa cime do sada nisam imao problema...
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    meni još nije prebacilo sa 1 mbit na 6 mbit...al sam veceras podnio online zahtjev za prebacivanje sa netflat6 na netflat10 mozda ce tako brze prebaciti na novu brzinu :)
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nije ti telekom kriv što ne koristiš 2/3 mozga, oni zbog toga fino trljaju ruke. Naravno da telekom zna
    tu caku, ali svi smo mi znali kako da na nju ne nasjednemo, neće ti oni nacrtat na portalu gledajte kada
    se konektujete i kada počinjete ljuštrit po downloadu. :lol:

    Šta te je koštalo diskonektovat se i konektovat iza ponoći i nebi ti megabajt bio viška u februaru.

    Ja sam se konektovao fino u 00:11 i sve je obračunato po PSu. Ne krivi telekom.

    [​IMG]

    Ja ne znam ko se ovdje provaljuje, mjesec dana ne možeš biti konektovan već par sati, nakon kojih se konekcija uvijek
    restarta.
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I ti imaš solidnu platu. :smt003
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Meni se sve stabiliziralo
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zar ne koristis ti Zlatane Moja TV net paket?