Hitman serijal

Discussion in 'Igre i konzole' started by AhmeT, May 16, 2004.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Mrsko mi je sad tražiti trailer za prvog Hitmana koji sam baš neki dan gledao, ali inače je sačinjen skoro isključivo od napucavanja i eksplozija, pa nam ostaje nada da je to i ovdje slučaj - navlačenje neke druge publike i pokušaji zanimljivih screenshotova/trailera umjesto čučanja u mraku ili vrebanja iz ormara.

    Mada, ja sam i dalje pomalo skeptičan, valjda će zadržati što više dobrih elemenata prošlih nastavaka.
     
  2. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Pa u hitmanu se uvijek moglo tiho ubijati, ili sve odreda. Prikazuju na traileru aktivniji dio kako bi igra privukla što više igrača, a stealth se podrazumjeva, ja igru ću i skinuti samo zbog stealtha, meni je mnogo to napetije od nasumičnog pucanja u sve što se kreće.

    Do god je u igri podržano sakrivanje, prerušavanje i da neprijatelj ne puca na prvu, stealth je moguć u ovoj ili u onoj formi. :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja mislio da ces je kupit.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  4. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ok, manje sam skeptičan nakon ovog videa:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. xman

    xman Komšija

    A nakon ovog retardluka :lol:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Ne kontam samo šta je ovo sa PC verzijom ? Izlazi li prvog augusta ili će tada objaviti datum kada igra izlazi ?
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sniper Challenge je 1. augusta za PC, bio je 15. maja za konzole.
    Sumnjam da ce PC verzija izaci prije 2013.
     
  8. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Mislim da će zajedno sa konzolaškim verzijama, tamo nekad 20. novembra čini mi se. Nisu nikad spominjali odgađanje PC verzije, a i ne vidim zašto bi (posljednjih nekoliko Square Enix igara je stiglo u isto vrijeme na sve platforme ako se dobro sjećam).
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Sad će Hitman. 'bo sve ostalo.

    :D
     
  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    I Dishonored, svakako baci pogled ako već čekaš Hitmana :D
     
  12. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Kako vidim izlazi u oktobru. Taman mjesec da se ubije do Hitmana. Odlična preporuka :D
     
  13. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Jaštaradi :D Još manje od mjesec dana :D
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  15. Esh

    Esh HWB

    U konzolaskim magazinima navodno dobio 9/10..
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    I stariji Hitmani su bili na konzolama (Blood Money sigurno, a imam dojam da su tu i dvica i trica eventualno), pa ne bi trebalo praviti veliku razliku što se same igre tiče (na stranu loše PC performanse). A sada se čeka ponedjeljak, tad bi trebale krenuti i online recenzije.
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    I šta nam govori ova toliko opširna recenzija ? :lol: Ovo je sve samo ne recenzija.



    Šta ovo treba da znači ? Da su recenzenti na PC-u inače vanzemaljci, te da to uopšte nije jedan te isti čovjek na određenom portalu koji recenzira igre na svim platformama.

    Toliko o tvom čitanju recenzija.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kralju, PC Gamer je magazin, kupis ga i procitas review.
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija

    Ne kontam čemu onda link ? Kao nema dovoljno dobrih portala koji znaju napisati recenziju, pa bi ja sada trebao kupiti magazin da bih pročitao šta je ovaj napisao. Jedino to.

    Uostalom lik je u komentarima ispod napisao da je levat igrao na easy.






    Na X360 je igra već od subote na torrentima. I ja mogu samo potvrditi da je ovaj tvoj PC Gamer recenzent čisti šupljak.
     
  20. jeretik

    jeretik Komšija

    Vi ko da ste pali s Marsa, pa ne znate kako to funkcionise - ljudi bez ikakvih standarda i etike recenziraju igre, pa kad svima dosadi i u javnosti se pokrene hajka na korumpirane novinare, onda krene istresanje na pojedinim naslovima. Najnovija zrtva je Hitman: Absolution, na kojeg je prikacena i trenutno losa reputacija Square Enixa - naravno, nisam ga jos igrao, ali odmah na prvu, tesko mi je povjerovati da je gori od Dishonoreda, i to bas toliko.