All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. h2o

    h2o Aktivista

    Kako Gazprom prodaje gorivo iz Broda, kada su oni vlasnici Naftne industrije Srbija i imaju rafineriju u Pancevu?
     
  2. anel007

    anel007 Komšija

    ja mislim da je to jedina pumpa u gradu u kojoj se ceka red, bar je bio kad sam zadnji put prolazio pored nje :mrgreen:

    isto ovo mi je rekao majstor nekako kad je gazprom dosao kod nas, bio haman 7 dana na nekom doskolovavanju, ili sta je vec bilo, u srbiji i tamo valjda medju kolegama pricali o tome, kao bas lose gorivo sto gazprom prodaje tako da ne sipam kod njih
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Otisao sam na Nestro, do mene, iako se gorivo iz Panceva redovno spominju u istom kontekstu. Na ovim kontrolama sto rade inspekcije Gazprom gotovo nikad ne zadovoljava. Nemam nista protiv licno, i meni je drago nasuti za manje para, samo da se ta razlika ne namiri na drugim stvarima.
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja sipam na petrol pumpi,imam bihamk karticu pa sipam 5 pf jeftinije, sto znaci trenutno 1.96
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    [​IMG]

    Kazu ljudi ponovo raste prodaja hamera. :D
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    realna cjena :)
     
  7. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Nije tacno, rafinerija u Srbiji u kojoj se toci je skoro preuredjena i jedna je od najmodernijih u juguoistocnoj europi ali ne bi ulazio u dalje rasprave.
     
  8. Magnifico

    Magnifico Novi član

    Pa dobro jel iko imao problema s Gazpromom?
    Ovo je sve rekla-kazala.
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja sam pomenuo par postova ranije šta mi je bošista rekao nakon reparacije pumpe. Nipošto Gazprom, Nestro itd... Savjetovao je Petrol, EP ili INA...
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Moguce al et danas u Bosni vlada generalno nepovjerenje jer su nas svi.ili ce nas zajebati
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja samo energopetrol, ni jedan drugi
     
  12. Ninja

    Ninja Komšija

    Imaju li kakve analize goriva? Znam da je bošista popio više dizela nego maminog mlijeka, ali opet nije sposoban jezikom odredit koje je bolje gorivo.
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Slabo se objavljuju javno ti rezultati analiza. Ima jedno 2 godine kako sam zadnji put nesto procitao. Ima po forumima iskustava vozaca i mehanicara koliko hoces, pametnom dosta.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    U Hrvatskoj je neki dan bila analiza tih pumpi i 2 od 10 su bile neregularne a u medijima se diglo dosta frke jer vlast nije htjela reci koje su to pumpe ali su popustili pod pritiskom. Meni Hifa zakletva :)
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Bilo je ono 2012. godine kad je objavljeno jedna pumpa iz mog komsiluka navedena da prodaje lose gorivo. Nit je bilo kakvih posljedica, nit se sta promijenilo. Pumpa i danas radi kao tada, raja i dalje leti zbog 5 feninga nize cijene.
     
  16. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da li neko zna ima li se gdje uzeti P tabla "magnetna"? Na klix forumu sam pročitao da je bilo u Bingu (doduše, post otprije 2-3 godine), tako da ne znam gdje bih tražio. U mojoj autoškoli to ne izdaju, već mi rekoše da napravim sebi.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Moja sestra uzela na kiosku kod Omege, 10KM. Al' to je bilo prije vise od 2 godine. :D
     
  18. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Imaš to napraviti kod svakoga ko se bavi grafikom, a pogledaj i u knjižarama :)
     
  19. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hvala ljudi, pogledaću baš.
    S vremena na vrijeme će se vozati dva auta, nekad jedno, nekad drugo, pa je praktičnije samo prebaciti tablu umjesto da lijepim :D
     
  20. heroic

    heroic Komšija

    Magnetno P -> Auto skola Maxline, na Grbavici :D