All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Moze i Action bez problema,al ako ti je auto sa puno elektricnih potrosaca onda bolje Ultra.

    A i Action ce trajat dugo,ne kao Ultra al ce trajat,a ako mislis mjenjati auto u skorije vrijeme Action je pravi izbor. :wink:
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nemam puno elektronike ba, skoda fabija, nemam xenone, prednja stakla samo spustanje i podizanje, nemam stop start, klasika bibi :D
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Eto onda,sam si sebi odgovorio :D
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

  5. black

    black Komšija

    Ja sam kupio Energizer jer sam ga imao u Nissanu Almeri 2.2Di i slusao me dobro , auto palilo i na -20° bez problema. Prije ovog sam imao 62Ah a sad sam stavio 70Ah jer ima mjesta , bas se cuje razliku u zvuku pri paljenju. Ja sam svoj platio 144 KM , dobio 10 KM za stari. Radnja je u Ugorskom kod Farmavite.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

    Bio je onaj neki Schneider 85 KM 75Ah, nesto je sumnjivo jeftino da bi bilo dobro. Cujem da kazu za njega da ga moras nakon godinu odnijeti da mu izmjere kapacitet i da ostvaris jos jednu godinu garancije nakon cega obicno crkne :D
    To je ovaj: http://www.olx.ba/artikal/22707951/akum ... ator-novo/
     
  7. Neraa

    Neraa Aktivista

    Radi i taj Schneider normalno, skoro 2 godine je već u autu nikakvih problema sa paljenjem
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Fakat ne kontam neke stvari ovdje :D prije 2 mj sam ja kupovao aku. Svi odreda su rekli samo topla i ništa drugo i ja je i kupim. 2mj poslije, Energizer, Hugel, Schneider... svi super hahaha samo niko topla ne spominje
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    Hugel i Energizer su dobri,schneider je taraba. Energizer je nesto kao druga linija Varta akumulatora. Na Hugel Ultra mozes dobiti 3 god garancije al na upit,ne daju nako sami od sebe,i to govoei koji kvalitet je u pitanju. A taj Schneider je samo 12 mjeseci gara i poslije servisa kojeg trebas platiti 10km mozes dobiti jos godinu i to samo govori o kvaliteti istog.

    TopLa je takodje dobar aku i niko ti nije podvalio preporuku.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  10. Chem

    Chem Komšija

    Re: RE: Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    Ja hugela koristim 4-5 godina na dieselu, bez problema

    Gesendet von meinem Redmi Note 3 mit Tapatalk
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    naci Hugel. znal ko ima hugela kod onog na hrasnom ?
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Varta i bosch babo.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    Cuj svabe

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    U svakom motorexu u BiH ima hugela.
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    A znam al ovaj na hrasnom otkupljuje stare aku

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo da ja spomenem :) super je Topla :) prije bi je nego Hugela...
     
  17. Almir

    Almir Komšija

    ove vartine po raznim radnjama su valteri. u ovlastenom je to dosta skuplje i dugotrajnije ,)
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    Ejs

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hugel sam gledao u Motorexu prošle godine, skupi su, mislim da je bio oko 160-170KM 72Ah. Možeš kupiti Vatru ili Bosh za te novce.
    Moja preporuka je za Toplu ili Vesna i ustedis 50KM. Ja sam kupio Vesnu za 110KM i nasuo 50KM goriva :)
    Bio je i Black Horse dobar, trajao pet godina, doduše garazirano auto zimi ali sve kratke relacije.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hugel active 109 -10%
    Vidjet cu sutra taj na hrasnom sta ima, ako mi je u pet deka, bolje uzet hugel koji kazu da je best.