All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Energizera derem već petu zimu, bio 4-5 puta pražnjen do kraja, i evo guli i dalje na staroj dizelčini :)
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Black Varta u mercedesu 8 godina, otisla sa autom kada se prodao. Mislim da je i sada čovjek koristi.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Black varta je i moja bila. Otisla sad za 16.80 na otpadu :D 1.4KM/kg kosta, btw, tako da znate, ako vam nude cenera ui zamjeni ,bolje se provozajte i prodajte :D

    MEne na kraju Hugel Active, 60AH koji u radnji kosta 107 km - 10'% ako se uclanite - 16.80 d prodaje aku izasao 80 km :D

    not bad
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mogo si radije kupit ko covjek bf1 i auto ostavit na uzbrdici i palit na guranje
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    aham :D pa da me zena razbije
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    To od sutra u SA zabranjeno vozanje sa tablicama koje zavrsavaju parnim brojem.. da ne bude razmjene tablica.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ahhahahah

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

  9. black

    black Komšija

    Platis registraciju i onda ne smijes voziti , very nice. O ovome su ljetos trebali razmisljati , meni je od svega najgori ovaj ugalj sto narod lozi.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ugalj je 90% zagadjenja. Kakvi auti. Zasto je zrak ovako los samo zimi? Nije zbog auta, pa ni zbog onih sa skinutim katalizatorima.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma loš ugalj nekakav ove godine, užasno smrdi na sumpor. Narod bi prešao na pelet rado ali je dosta skuplji. A država bi trebala dati poticaj na plin za auta u vidu jeftinije registracije i sl.
     
  12. Piroman

    Piroman Komšija

    [​IMG]

    8)
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    Hahahah,ovo za plin,ne smijem se tebi nego drzavi,ne da nema poticaja nego placas duplu putarinu...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa da, ovo ti je logika države: sa plinom duplo manje trosis goriva tj. plaćaš manje PDV , zato duplo vise putarine za kompenzaciju jer valja onoj trojici glavonja na vrhu servisirati nove A8-ice a oni se teško hvataju za svoje novcanike :)
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    prosvjetlite me, ako zavrsava na 0, onda moze voziti svakako? mislim 0 je neutralan broj?
     
  16. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    0, 2, 4, 6, 8 spadaju u parne

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    e nabijem im se mamare
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  19. black

    black Komšija

    Grijao sam i na plin i elektricno centralno ali drva su opet najjeftinija i zavisno od vrste drveta nisu toliko stetna.
    Ovo je idiotski sad za praznike praviti probleme.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Odnosi li se to na autoput i one koji idu iz Hercegovine za Ze-Do?

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk