All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    Malo zafarbano prvo slovo, ali ga kamera ona na autoputu fino ocita svaki put. Autu je polomljen branik prilikom udesa, ali mu nista vitalno nije osteceno osim prednjeg branika, svakako je dosad sve to popravljeno, ali sad ga hocu prodavati i neko ga samo radi toga nece htjeti kupiti, toga se bojim.

    Sent from my Mi A3 using Tapatalk
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Odustani.. Ja sam na prošlom autu izgubio prednju, 100KM i dan čitav zajebavanja ti ode minimum

    Sent from my Huawei P30
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Bilo bi lijepo, ono da ti naprave istu, ti platiš 20ak maraka, vratiš oštećenu i mirna bosna, ali nažalost velika je procedura... Ako nije puno ostavi tako, reci ako neko bude pitao da si naslonio uz ogradu

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mozda bi u njegovom slucaju bilo drugacije ako donese obje tablice njima direktno na uvid?

    BTW
    [​IMG]

    Bas ga lijepo vidjeti ovako ocuvanog.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Qler and aNaToMiC ! like this.
  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ne prepadajte covjeka, agencija sve to odradi. Dakako, ne moze se auto voziti dok se ne dobiju nove tablice.

    Nije isto kad se izgubi jedna tablica, tad se prijavljuje u službeni list, zamjena ostecenih tablica ide brze.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kad smo vec kod E46, jel neko imao iskustva sa 318 ci modelom, 1.8 atmosferac?
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Slab je to motor za E46...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Prije da je 2.0 atmo iako mu je ta oznaka, slican motor kao i u mom, gledajuci Internet i ono sto isti kaze vezano za kilazu auta, ne odudaraju puno. Ako je verzija od 143/150hp bice on sasvim ok.

    Sto se tice licnog iskustva u bas toj kombinaciji nisam imao, imao sam sa 330xd sto se tice E46. Mada savjet je da gledas nesto mladje jer je vecina tih auta ubijena i dusa im vadjena od lokalnih baja i cunera, osim ako bas nisi naletio na rijetko dobro ocuvan i pismen primjerak.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ahaa, rijedak early primjerak, u sustini 1.9 motor, za njeg mi je on ipak preslab iskreno. Skoro sam siguran da nije fabricki m-optic, a i vala 200k predjenih za auto koje ima plin mi je malo cudno ali eto. Na oko sto kazes izgleda solidno.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma


    Mijenjao sam ja, izgubio jednu jer se nosač tablica pokvario, i to policija zaustavila i upozorila da nema tablice :D ne sjećam se da je bila neka posebna pegla, čak mislim da su mi to u osiguranju riješili, ja im odnio oni završili to za mene.
     
  12. xman

    xman Komšija

    Gdje uzeti i zamijeniti rucicu mjenjaca sa kozom? Pik mi nista konkretno nije izbacio...
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ovi što rade volane rade i mjenjače, ako sam te dobro skontao šta hoćeš.
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Ima onaj neki Unique u Srebreniku, rade takve stvari...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Da, ja sam na proslom fordu kad sam volan radio usput i rucicu sredio. Super su odradili. U Visokom.

    Usput, jaran je imao 318Ci cabrio, pun opreme, extra sminka,, kad ga vidis bio ono bas wow... i kad god mu je neko rekao jeste, ali ne valja motor, on je govorio, sta p*cke znaju sta je ispod haube :D
     
    Reventon and forzamilan like this.
  16. xman

    xman Komšija

    Prije par god mi na 307 momak sa pika zamijenio rucicu i kozu za 15KM. Al sam izgubio broj pa rekoh mozda vi znate nekoga ko ima tih dzizda i bavi se time:D
    A kontaktirat cu ove iz Srebrenika...
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Koje ti je auto sada, jel i dalje 307?
     
  18. xman

    xman Komšija

    508. :D
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa sto se ne hvalis, usutario se tu. :)

    Kupio onaj 2.0?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    xman likes this.
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nehvalis se da si se ponovio. Znam da si odustao od jednog 508 od Kobica al nisi napisao sta si uzeo :)

    Vidim vec si krenuo ga sredjivati, parking senzor, rucica mjenjaca... Sta jos ima :D