AMD Bulldozer CPU arhitektura

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Esh, Jun 23, 2010.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U Njemackoj se moze bez vecih problema naci za 160€.
     
  2. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ja sam isto planirao uzeti novi racunar na ljeto, koliko je npr. bolje uzeti ovo od Phenom II 965?
    Nisam u toku sa ovim novim arhitekturama ali ne bih prelazio na Intel
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mnogo bolje od 965-ice.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Update: od 5 upita lokalnim radnjama u vezi nabavke FX-8350 i odgovarajuce 990FX ploce, dobio sam vec 3 odgovora da nabavka nije moguca. Vidjecemo sta ce biti sa preostale dvije. Ko bi normalan onda kupovao hardver u ovoj vuko***ini? U Beogradu najmanje 10 radnji ima ovo na lageru.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ide preko firme, treba mi radnja u Sarajevu.
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ne treba to cuditi, jer to je pomalo normalno za nase uvjete, pa polako.

    Proces registracije proizvoda i dozvole za Uvoz su skupa investicija za jednu firmu ako se proizvod ne trazi i slabo prodaje.

    Kontaktiraj ovdje Spacemaster -a na P.M ([email protected] ili http://www.hwgurus.com/o-nama.html)

    On je regionalni menadzer za Asus i ovu regiju sa sjedistem u Beogradu.

    On je u kontaktu sa radnjama po BiH - tako mozes do ploce...ostalo cu ti na P.M. poslati koga da pokusas pitati.
    Edit:
     
  8. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Skup je ovaj FX 8320 negdje oko 405 KM u ingelu, to je ipak puno para jer se gotovo za 50 KM manje se može naći FX 8350.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    /\
    Gdje to? Nemoj samo reci u EU. :)
     
  10. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    U Ingelu.
    :D
     
  11. pac

    pac Komšija

    @ baha a sto ne bi pitao didi-a sa pika mozda covjek ima firmu pa da preko njega uzmes?
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    PA ingel ima poslovnicu u Sarajevu.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zatvorena je poslovnica, kontaktirao sam ih preko maila.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    E onda ces se namuciti da nabavis taj CPU jer nase firme u BIH od AMD-a vise guraju ovu A seriju APU procesora i FM1/FM2 socket maticne.
     
  15. Ziks

    Ziks Aktivista

    U Imtec-u imas FX-8120 kako sam vidio , mozes i njih kontaktirati . Mozda zbave sta ...
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ingel je izgleda zatvorio sve poslovnice osim one u Tuzli..Vjerovatno imaju teško stanje sa poslovanjem. Znam da dugo nisu stranicu azurirali.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vidim da WinWin.ba imaju ovo sto mi treba po relativno dobrim cijenama, pa cu vidjeti da tamo sve narucim.
     
  18. nVidia

    nVidia Aktivista

    Jesu li ove cjene sa PDV-om? Gledam HDD Hitachi 320 GB - 91 KM, a na piku raja cjeni 320 GB oko 80-100 KM.
     
  19. sumeir

    sumeir Komšija

    Neko je spominjao da su cijene na stranici jedne ali kad naručiš druge,tako da nije loše da se to provjeri prije kupovine.
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker

    Tako je.

    Ali nisu ni daleko od istine.

    Ako sam dobro upratio vijesti, od Januara ove godine Srbija smanjia PDV na kompjutersku opremu za par procenata = nize cijene se mogu ocekivati....